Duodanube 2017 | Výsledky – 20/08/2016
15972
page,page-id-15972,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Medzinárodná výstava psov Bratislava 20.8.2016


 

Povýstavný katalóg 20/08/2016

 


Výsledková listina záverečných súťaží

 Junior Handling 9–13 rokov/years

Place Plemeno / Breed Meno dieťaťa / Child´s name
1 PUDEL TRPASLIČÍ ČIERNY WÁGNEROVÁ DAGMAR, SK
2 ŠETLANDSKÝ OVČIAK (ŠELTIA) KONIECZNA MAJA, PL
3 ČIVAVA KRÁTKOSRSTÁ ŠOKOVÁ HANKA, SK

Junior Handling 14-17 rokov/years

Place Plemeno / Breed Meno dieťaťa / Child´s name
1 DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM BESEDINA MARINA, SK
2 PATTERDALE TERRIER GAŠPAROVÁ ALEXANDRA, SK
3

Najkrajšie šteniatko / Best Minor Puppy

_DSC_1268
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 85 BORDER COLLIE ALDERAAN BE BEE KONIECZNA ANNA
2 1454 BOSTON TERRIER WILD LEGEND BEAUTY GREMLINS POHOŘALÁ MARTINA
3 270 BULLDOG ANDA BELUJO BEDNÁRIK JOZEF

Najkrajší dorast / Best Puppy

_DSC_1271
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 1760 BORZOI ANYA ISIDAR MITHRIM MIERTUŠOVÁ VALÉRIA
2 1145 RHODESIAN RIDGEBACK AGGY FOGGY OF PRESSBURGERS´PAWS SAMEK MARTIN
3 879 DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN ICONIC WINNER VOM MARGELCHOPF RŮŽIČKOVÁ SILVIE

Najkrajší pár psov / Best couple

_DSC_1274
Place Cat. No. Plemeno / Breed Majiteľ / Owner Meno psa / Dog´s name
1 19 SAMOYED HENČELOVÁ PETRA, SK BASTION OF JOY CARPATHIAN WHITE SMILE& RADOST ZHIZNI INCREDIBLE HEARTBREAKER
2 5 TCHIORNY TERRIER BORKOWSKA AGNIESZKA, PL NEGRAL CZARNO-MIODOWY ŚWIAT& JUTURNA BACIARY Z KNIAZIOWSKIEJ DYNASTII
3 21 THAI RIDGEBACK PETRUNENKO KAROLÍNA, SK ANGELO MELODY-MAKER DOG & ISSAYAKORN Z LASÓW PRECZOWSKICH

Súťaž chovateľských skupín / Best breeder´s group

_DSC_1277
Place Cat. No. Plemeno / Breed Chovateľ/ Breeder Breed´s name
1 4 MALTESE KUPICOVA MONIKA MONWHITE STAR
2 2 RHODESIAN RIDGEBACK NOVÁKOVÁ MARKÉTA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
3 5 RIESENSCHNAUZER SCHWARZ SLAČKOVÁ JAROSLAVA TRIUMETAL

Najkrajší jedinec z plemien neuznaných FCI / Non FCI recognized breeds competition

_DSC_1292
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 1864 AMERICAN HAIRLESS TERRIER ANUBIS PERRO SIN PLUMAS ŠKOLKOVÁ TEREZA
2 1861 AMERICAN BULLDOG ARGUS RESIST BULLS ZÁMEČNÍK DUŠAN
3 1890 LOUISIANA CATAHOULA ATTACK Z EVKINEJ ZÁHRADY KOLESÁR EDUARD

Najkrajší veterán / Veteran best in show

_DSC_1280
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 930 ALASKAN MALAMUTE DEMID OT FILIPPOVOY VASYLIEVA IRYNA
2 1233 IRISH RED SETTER DESPERADO LOFTY WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA
3 1349 GOLDEN RETRIEVER NENUORAMOS MY MARCHELLO VALUNTAITE GINTARE

Najkrajší jedinec z čestnej triedy / Honours class best in show

_DSC_1288
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 19 AUSTRALIAN SHEPHERD JURÁŠEK SRDCOVÉ ESO HODOVÁ LINDA + HODOVÁ ZUZANA
2 1165 RHODESIAN RIDGEBACK CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA BENČIČOVÁ ADRIANA
3 625 ZWERGSCHNAUZER PFEFFERSALZ ADAM PEPPER BIKIN DVOR ŽILINEC JAROSLAV

Veľká cena národných plemien / Grand Prix national breeds

_DSC_1283
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 1260 SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ DAFNE ACTA NON VERBA BÍLY PETER
2 1198 SLOVENSKÝ KOPOV ZAVELIM ZIPPO PUŠIĆ CVETO
3 119 ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK CEYRA CORDA ELIZABETH LUPORUM ČIČMANCOVÁ ELIŠKA
4 233 SLOVENSKÝ ČUVAČ IOWANNA Z OPPIDDA LUGHTWINE JÜSTLOVÁ OLGA

Víťazi FCI skupín mladých / Best of Group Junior – Medzinárodná výstava psov Bratislava 20.8.2016

FCI Gr. Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
I. 172 DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAARIG MALE DESTRUCTION Z PARDUBIČEK MARKOVÁ ZUZANA
II. 346 DEUTSCHE DOGGE GELB FEMALE GYRRA-F DELLA BAIA AZZURRA KARTALOVÁ DAGMAR
III. 788 STAFFORDSHIRE BULLTERRIER MALE GLIMMER MAN DOMIDAR DOGS ZÁLIŠ ROMAN
IV. 883 DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN FEMALE DAYA DENETH FOREST ENGEL DIANETTE SVOREŇOVÁ TRUCOVÁ IVANA
V. 1064 SIBERIAN HUSKY FEMALE PRINCESS GREY HYDRARGIUM GUDMONIENE INGRIDA
VI. 1169 RHODESIAN RIDGEBACK FEMALE BASMAH SAFIYA KAWERIA FILIPEJOVÁ ZITA
VII. 1219 GORDON SETTER MALE GORDON-SETT STYLE HELLO I’M ISAAK ORLYK KATERYNA + PROKOPEV VIKTOR
VIII. 1389 LABRADOR RETRIEVER FEMALE AIRY-FAIRY KREUZBURG SZEWCZYK KATARZYNA
IX. 1457 BOSTON TERRIER FEMALE DARKNESS LADY TOKELAU POHOŘALÁ MARTINA
X. 1740 AFGHAN HOUND MALE ARES BOHEMIA ASGHAR POLÁKOVÁ PAVLA

Najkrajší mladý pes výstavy – BIS JUNIOR (BISJ)

_DSC_1321
FCI Gr. Place Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
II. 1 346 DEUTSCHE DOGGE GELB FEMALE GYRRA-F DELLA BAIA AZZURRA KARTALOVÁ DAGMAR
VIII. 2 1389 LABRADOR RETRIEVER FEMALE AIRY-FAIRY KREUZBURG SZEWCZYK KATARZYNA
V. 3 1064 SIBERIAN HUSKY FEMALE PRINCESS GREY HYDRARGIUM GUDMONIENE INGRIDA

Víťazi FCI skupín / Best of Group – Medzinárodná výstava psov Bratislava 20.8.2016

FCI Gr. Place Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 64 BERGER BLANC SUISSE FEMALE JAZZ ROCK´M ROLL OF TREBONS BERGER BLANC TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA
I. 2 207 SHETLAND SHEEPDOG MALE CHARMING CURTIS THE PRIDE OF ROUGH'S RAU MONIKA
3 172 DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAAR. MALE DESTRUCTION Z PARDUBIČEK MARKOVÁ ZUZANA
1 367 DEUTSCHER BOXER MALE NAADAME FENDER EDDA KUSÝ PETER
II. 2 498 LEONBERGER MALE COUDY GOLDENLEON ZVOLSKÝ VLADIMÍR
3 610 TCHIORNY TERRIER MALE NEGRAL CZARNO-MIODOWY ŚWIAT BORKOWSKA AGNIESZKA
1 783 SKYE TERRIER FEMALE GOLD MONARH TRAMONTANA KANÁSOVÁ MARTINA
III. 2 788 STAFFORDSHIRE BULLTERRIER MALE GLIMMER MAN DOMIDAR DOGS ZÁLIŠ ROMAN
3 724 FOX TERRIER SMOOTH MALE GAMIN OD RYTÍŘE MALOVCE NOVÁKOVÁ IVETA
1 869 DACHSHUND KURZHAAR ZWERG MALE QUIDO GAPRO BOHEMIA JAMRIŠKOVÁ PATRÍCIA
IV. 2 911 DACHSHUND RAUHHAAR ZWERG MALE SWEETAX WONDERFUL WILLY WONKA SCHUMANN KATJA
3 880 DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN MALE DELLA WINNER CANIS OF CZECH RŮŽIČKOVÁ SILVIE + PYTLOUNOVÁ LENKA
1 930 ALASKAN MALAMUTE MALE DEMID OT FILIPPOVOY VASYLIEVA IRYNA
V. 2 994 DEUSCHER ZWER SPITZ (POMERANIAN) MALE NAVIGATOR PREMIERA POLAND BORKOWSKA-GROCHALA BOZENA
3 955 BASENJI MALE SULLA LIWANG MÜLLER DOROTA
1 1126 DALMATINSKI PAS MALE CAPRILLI'S JUSTIN TIME PFANNENSCHMID FRANK
VI. 2 1095 BEAGLE MALE FONTEPOSCAS DOWN UNDER MAURER MICHAELA + BALDI RUDI
3 1193 RHODESIAN RIDGEBACK FEMALE SAMBA RHODESIAN PARK DOLOMITY SALAWA AGATA
1 1236 IRISH RED SETTER FEMALE AOIFE WILD SHAMROCK ŠIPOŠOVÁ JANA
VII. 2 1216 ENGLISH SETTER FEMALE ARETA OD VIŠTUCKÉHO POTOKA HELDOVÁ LUCIA
3 1205 DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHH. MALE LIKAR Z DUBOVSKÝCH LUHOV JURSA JOZEF
1 1324 FLAT COATED RETRIEVER MALE ENRIQUE IGLESIAS ANT BANGOS HOFMANAS ALFREDAS
VIII. 2 1400 LAGOTTO ROMAGNOLO MALE GLESKA FOR REAL KADNÁROVÁ JANA
3 1416 WELSH SPRINGER SPANIEL MALE ARISTO JANKINA ZÁHRADA OLEŠANSKÁ KATARÍNA
1 1596 CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS MALE CAIRON DECOROSO VADKERTI BARBORA
IX. 2 1521 CANICHE MOYEN NOIR MALE AVATAR THE OLYMPIAN VAVROUŠKOVÁ JANA
3 1639 MALTESE MALE MAYBE MYSTERY MONDAK MONWHITE STAR KUPICOVÁ MONIKA
1 1826 SALUKI FEMALE EUPHORIA AL ZAHRA PUDOVÁ PETRA
X. 2 1857 WHIPPET FEMALE FAIR FELLOWS ANASTACIA PICHLER ULRIKE
3 1788 IRISH WOLFHOUND FEMALE CANDY CASIDY RAY CHALÁS RÓBERT

Najkrajší pes výstavy – Best in Show (BIS)

_DSC_1518
FCI Gr. Place Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
II. 1 367 DEUTSCHER BOXER MALE NAADAME FENDER EDDA KUSÝ PETER
III. 2 783 SKYE TERRIER FEMALE GOLD MONARH TRAMONTANA KANÁSOVÁ MARTINA
I. 3 172 DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAAR. MALE DESTRUCTION Z PARDUBIČEK MARKOVÁ ZUZANA