Duodanube 2017 | Výsledky – 21/08/2016
16073
page,page-id-16073,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Medzinárodná výstava psov Bratislava 21.8.2016


 

Povýstavný katalóg 21/08/2016

 


Výsledková listina záverečných súťaží

Junior Handling 9-13 rokov/years

_DSC_1530
Place Plemeno / Breed Meno dieťaťa / Child´s name
1 CANICHE NAIN WÁGNEROVÁ DAGMAR, SK
2 MALTESE VALENTOVÁ RENÉE, SK
3 CHIHUHAHUA SMOOTH-HAIRED ŠÓKOVÁ HANKA, SK

Junior Handling 14-17 rokov/years

_DSC_1542
Place Plemeno / Breed Meno dieťaťa / Child´s name
1 BASENJI SZÁSZOVÁ DOMINIKA, SK
2 PATTERDALE TERRIER GAŠPAROVÁ ALEXANDRA
3 ENGLISH SETTER BESEDONA MARINA, SK

Najkrajšie šteniatko / Best Minor Puppy

_DSC_1552
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 903 AMERICAN AKITA ARRIS RUNNING LEGEND IKENT AKITAS KLUSKOVÁ MARKÉTA + CSENKEYOVA NATÁLIE
2 1068 DALMATINSKI PAS AMON OF SPOTTY MEMORIES KUBJATKO PETER + KUBJATKOVÁ NATÁLIA
3 1252 ENGLISH COCKER SPANIEL MANJUNO'S DARK TEMPTATION EISEN KATRIN

Najkrajší dorast / Best Puppy

_DSC_1583
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 1075 DALMATINSKI PAS AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ TRUNEČKOVÁ GABRIELA
2 567 SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA VIGARIY DLYA TISAO ŠÁTEKOVÁ LEONA
3 1465 CNAICHE NAIN NOIR GERARD BUTLER LUCKY PRINCESS RICHTEROVÁ JANA

Najkrajší pár psov / Best couple

DSC_1592
Place Cat. No. Plemeno / Breed Majiteľ / Owner Meno psa / Dog´s name
1 4 TCHIORNY TERRIER BORKOWSKA AGNIESZKA, PL NEGRAL CZARNO-MIODOWY ŚWIAT * JUTURNA BACIARY Z KNIAZIOWSKIEJ DYNASTII
2 1 AMERICAN AKITA KLUSKOVÁ MARKÉTA, CZ FALCO FLYING SPIRIT PEARL RIVER * CHARISMA MY HEART
3 11 BARZOI ZEMÁNKOVÁ ANDREA A HANA, SK FABULOUS ADAMON PARDÁL Z ASUANU * AVRILIA Z PALATINU MORAVIA

Súťaž chovateľských skupín / Best breeder´s group

_DSC_1605
Place Cat. No. Plemeno / Breed Chovateľ/ Breeder Breed´s name
1 3 RIESENSCHNAUZER SCHWARZ SLAČKOVÁ JAROSLAVA TRIUMETAL
2 2 MALTESE KUPICOVÁ MONIKA MONWHITE STAR
3 1 ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK HAJDUKOVÁ PAVLÍNA SILESIAN HUNTER

Najkrajší jedinec z plemien neuznaných FCI / Non FCI recognized breeds competition

_DSC_1659
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 1796 CONTINENTAL BULLDOG CONTIBULLS INDIANA JONES MAZÁKOVÁ MIROSLAVA
2 1786 BOERBOEL ALYA FROM DOXY HOUSE KYNCLOVÁ MARTINA
3 1803 LOUSIANA CATAHOULA COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH HOŠKOVÁ SABINA

Najkrajší veterán / Veteran best in show

_DSC_1608
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 895 ALASKAN MALAMUTE DEMID OT FILIPPOVOY VASYLIEVA IRYNA
2 1177 IRISH RED SETTER DESPERADO LOFTY WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA
3 612 ZWERGSCHNAUZER PFEFFERSALZ CONNY Z BUDĚTSKÉHO DVORA PROCHÁZKOVÁ PAVLA

Najkrajší jedinec z čestnej triedy / Honours class best in show

_DSC_1632
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 17 AUSTRALIAN SHEPHERD JURÁŠEK SRDCOVÉ ESO HODOVÁ LINDA + HODOVÁ ZUZANA
2 1182 IRISH RED SETTER ABBEY WILD SHAMROCK CEROVSKÁ BEATA + CEROVSKÝ LADISLAV
3 1112 RHODESIAN RIDGEBACK CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA BENČIČOVÁ ADRIANA

Veľká cena národných plemien / Grand Prix national breeds

_DSC_1623
Place Cat. No. Plemeno / Breed Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 1215 SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ DANIBULL ASILLYA SILVERTINA HREŽÍK DANIEL
2 110 ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK CALLA WOLFDOG BOHEMIA SMĚLÁ LUCIE
3 1143 SLOVENSKÝ KOPOV KARÁT LOHYŇA PAVELKOVÁ ZUZANA + MIHÁLIK ROMAN
4

Víťazi FCI skupín mladých / Best of Group Junior – Medzinárodná výstava psov Bratislava 21.8.2016

FCI Gr. Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
I. 152 DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAAR MALE DESTRUCTION Z PARDUBIČEK MARKOVÁ ZUZANA
II. 259 BULLMASTIFF MALE ALPHA THE EXEMPLAR TAKÁCS DÓRA
III. 747 STAFFORDSHIRE BULLTERRIER MALE GLIMMER MAN DOMIDAR DOGS ZÁLIŠ ROMAN
IV. 851 DACHSHUND LANGHAAR ZWERG MALE BILLY JEAN LUARAN ULMAN PAVOL
V. 1026 XOLOITCUINTLE STANDARD MALE GARDIAN VINCE GOLD EMILIEN HUBÁČKOVÁ LADISLAVA
VI. 1046 BEAGLE MALE FONTEPOSCAS DOWN UNDER MAURER MICHAELA + BALDI RUDI
VII. 1214 SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ FEMALE DAFNE ACTA NON VERBA BÍLY PETER
VIII. 1346 LAGOTTO ROMAGNOLO FEMALE SOLIPSE FANTASTICO O. MUTI KADNÁROVÁ JANA
IX. 1415 BOULEDOGUE FRANCAIS MALE UNITED COLORS OF FRENCHIES EWAN PEZDIRC ZMAGO
X. 1665 AFGHAN HOUND MALE CELESTIAN FREEZING SADDLES HÖRMANN STEPHANIE

Najkrajší mladý pes výstavy – BIS JUNIOR (BISJ)

_DSC_1792
FCI Gr. Place Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
II. 1 259 BULLMASTIFF MALE ALPHA THE EXEMPLAR TAKÁCS DÓRA
I. 2 152 DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAAR MALE DESTRUCTION Z PARDUBIČEK MARKOVÁ ZUZANA
IX. 3 1415 BOULEDOGUE FRANCAIS MALE UNITED COLORS OF FRENCHIES EWAN PEZDIRC ZMAGO

Víťazi FCI skupín / Best of Group – Medzinárodná výstava psov Bratislava 21.8.2016

FCI Gr. Place Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
1 59 BERGER BLANC SUISSE FEMALE JAZZ ROCK´M ROLL OF TREBONS BERGER BLANC TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA
I. 2 143 COLLIE ROUGH FEMALE HONEY HAPPY RONNA BOHEMIA NÁHLOVSKÁ EVA
3 168 POLSKI OWCZAREK NIZINNY MALE AVATAR MARROZA KONTEKST RÓŻAŃSKA MARTA
1 283 CANE CORSO FEMALE BRAMA OF SOUL GUARD BLESÁKOVÁ KATARÍNA
II. 2 540 SHAR-PEI BRUSH FEMALE ROSE MARY MAGIC SONET STAVIARSKA VIERA
3 590 TCHIORNY TERRIER MALE NEGRAL CZARNO-MIODOWY ŚWIAT BORKOWSKA AGNIESZKA
1 810 YORKSHIRE TERRIER MALE CLASSICAL MEXICO OF NEW DEAL RADVÁNSZKY KATALIN
III. 2 742 SKYE TERRIER FEMALE GOLD MONARH TRAMONTANA KANÁSOVÁ MARTINA
3 643 AMERICAN STAFFORDSHIRE TER. MALE SKYGLOWS HIS MAJESTY URGOŠOVÁ ERIKA
1 846 DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN MALE DELLA WINNER CANIS OF CZECH RŮŽIČKOVÁ SILVIE + PYTLOUNOVÁ LENKA
IV. 2 835 DACHSHUND KURZHAAR ZWERG MALE QUIDO GAPRO BOHEMIA JAMRIŠKOVÁ PATRÍCIA
3 851 DACHSHUND LANGHAAR ZWERG MALE BILLY JEAN LUARAN ULMAN PAVOL
1 952 DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN) MALE NAVIGATOR PREMIERA POLAND BORKOWSKA-GROCHALA BOZENA
V. 2 884 AKITA MALE U MUSAŠI MARU GO HARU KAZE MANNOVÁ VERONIKA
3 895 ALASKAN MALAMUTE MALE DEMID OT FILIPPOVOY VASYLIEVA IRYNA
1 1047 BEAGLE MALE ABSOLUTELY SPOTLESS OTELLO MAURER MICHAELA
VI. 2 1072 DALMATINSKI PAS MALE CAPRILLI'S JUSTIN TIME PFANNENSCHMID FRANK
3 1097 RHODESIAN RIDGEBACK MALE B´XAVI HOT STAR TARREON KONEČNÁ DRAHOMÍRA
1 1214 SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ FEMALE DANIBULL ASILLYA SILVERTINA HREŽIK DANIEL
VII. 2 1228 WEIMARANER KURZHAAR FEMALE DIXIE OD POTOKA KAČÁKU VYLEŽIKOVÁ LENKA
3 1195 RÖVIDSÖRÜ MAGYAR VIZSLA MALE FRAM TAJEMSTVÍ KARPAT JAŠÍČEK JAN
1 1268 ENGLISH SPRINGER SPANIEL MALE GINGER TRUFFLE TAMAAM CIGÁŇOVÁ IVANA
VIII. 2 1344 LAGOTTO ROMAGNOLO MALE GLESKA FOR REAL KADNÁROVÁ JANA
3 1337 LABRADOR RETRIEVER FEMALE KOSA NOSTRO ORO DELLA LEGGENDA TIUTIUNNYK ALENA + KEROPYAN ANJELIKA
1 1438 CANICHE GRAND BLANC FEMALE KAYLEN´S CRYSTAL QUEEN OF THE DRAGON PROCHOTSKÁ KATARINA
IX. 2 1415 BOULEDOGUE FRANCAIS MALE UNITED COLORS OF FRENCHIES EWAN PEZDIRC ZMAGO
3 1564 MALATESE MALE MAYBE MYSTERY MONDAK MONWHITE STAR KUPICOVÁ MONIKA
1 1705 IRISH WOLFHOUND FEMALE CANDY CASIDY RAY CHALÁS RÓBERT
X. 2 1733 SALUKI FEMALE ASALI AURUM BOHEMIA JAMRICHOVÁ MILADA + JAMRICH ĽUDOVÍT
3 1686 GREYHOUND MALE SOBERS ZEDRIC BACHANOVÁ KRISTÍNA

Najkrajší pes výstavy – Best in Show (BIS)

_DSC_1966
FCI Gr. Place Cat. No. Plemeno / Breed Sex Meno psa / Dog´s name Majiteľ / Owner
V. 1 952 DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN) MALE NAVIGATOR PREMIERA POLAND BORKOWSKA-GROCHALA BOZENA
I. 2 59 BERGER BLANC SUISSE FEMALE JAZZ ROCK´M ROLL OF TREBONS BERGER BLANC TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA
IX. 3 1438 CANICHE GRANDE BLANC FEMALE KAYLEN´S CRYSTAL QUEEN OF THE DRAGON PROCHOTSKÁ KATARINA