Duodanube 2017 | Výsledky súťaží 19/08/2017
16417
page,page-id-16417,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Obrázok zväčšíte, keď naň kliknete / Enlarge image by clicking on it

Junior Handling 9-13 rokov/years

DSC_4583

1; ZLÁMALOVÁ NIKOLA, CZ

2; ŠOKOVÁ HANA, SK

3; KOLLER JAKUB, SK


Junior Handling 14-17 rokov/years

DSC_4585

1; WÁGNEROVÁ DAGMAR, SK

2; SZÁSZOVÁ DOMINIKA, SK

3; PISOŇOVÁ PATRÍCIA, SK


Najkrajšie šteniatko / Best Minor Puppy

DSC_4588

1; 990; BASSET HOUND; VITAL VALENTINE OD BEROUNKY; KUČERA PETR

2; 1298; LABRADOR RETRIEVER; ICE QUEEN AMAZING LOVE; KITKOVÁ ZUZANA

3; 1376; BOULEDOGUE FRANCAIS; VOLODJA HAWORTIA; GARGUŠ MICHAL


Najkrajší dorast / Best Puppy

DSC_4590

1; 1671; WHIPPET; ALIJAMO´S CAMPANULLA; PEKAŘÍKOVÁ PETRA

2; 963; SIBERIAN HUSKY; LEOTIE OF SNIEGO ŠUNYS; GUDMONIENE INGRIDA

3; 866; AMERICAN AKITA; ALMAR EYE OF A BEAR; BARBORÁKOVÁ LENKA


Najkrajší pár psov / Best couple

DSC_4592

1; MAĎARSKÝ CHRT; KAPPELOVÁ PETRA, CZ; BIG BOSS LLAWONDYSS * BABY’S REVENGE LLAWONDYSS

2; DALMATÍNSKY PES; FULÍNOVÁ LIANA, CZ; BEETOWEN DI ASSONANZA * BRIXI DI ASSONANZA

3; DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM; BELKOVÁ JANA, SK; CHRISMO VEĽKÝ JAROK * CHERRY VEĽKÝ JAROK


Súťaž chovateľských skupín / Best breeder´s group

DSC_4596

1; BOULEDOGUE FRANCAIS; KEREŠKÉNYIOVÁ RADKA; BULLY ROYAL CLUB

2; DALMATÍNSKY PES; FULÍNOVÁ LIANA; ASSONANZA

3; ÍRSKY SETER ČERVENÝ; CEROVSKÍ LADISLAV A BEATA; WILDSHAMROCK


Najkrajší jedinec z plemien neuznaných FCI / Non FCI recognized breeds competition

DSC_4610

1; 1689; AMERICAN HAIRLESS TERRIER; VICTORIA MISTERY ALESSANDRO PREZIOSI; ZACHOVÁ EVA

2; 1716; LOUISIANA CATAHOULA; BACCARA VON LEIBITZ OBERGASSE; SEDLÁČKOVÁ MIROSLAVA

3; 1737; SILKEN WINDSPRITE; MICHAEL DOUGLAS BEAMI ŠAHRAK; KÓŠOVÁ MONIKA


Najkrajší veterán / Veteran best in show

DSC_4599

1; 505; SCHNAUZER PFEFFERSALZ; ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT; POKORNÁ KAMILA

2; 1257; GOLDEN RETRIEVER; ÁRES FLORES VITAE; JANSKÁ HANA

3; 879; BASENJI; BUNDUSTAR AFRICAN ELITE; CHUDZINSKA KRYSTYNA


Najkrajší jedinec z čestnej triedy / Honours class best in show

DSC_4607

1; 11; AUSTRALIAN SHEPHERD; JENDA SRDCOVÉ ESO; ŠIMKOVÉ KRISTÍNA A TEREZA

2; 682; KERRY BLUE TERRIER; ELIJAH CRAIG STACK´S KBT; KOTRHOVÁ ZUZANA

3; 1156; IRISH RED SETTER; ABBEY WILD SHAMROCK; CEROVSKÍ BEÁTA A LADISLAV


Veľká cena národných plemien / Grand Prix national breeds

DSC_4604

1; 174; SLOVENSKÝ ČUVAČ; COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ; LIKAŘ JAN

2; 88; ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK; CEYRA CORDA ELIZABETH LUPORUM; ČIČMANCOVÁ ELIŠKA

3; 1115; SLOVENSKÝ KOPOV; IBRA ZO ŠARAMPOVA; TUNEGOVÁ MARTINA

4; 1175; SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ; CAPTAIN ACTA NON VERBA; MAROŠ MARTIN

5; 1739; TATRANSKÝ DURIČ; BETY TUČÍN-VINNÉ; KAPUSTA PETER


Víťazi FCI skupín mladých / Best of Group Junior

DSC_4612

I.; 14; AUSTRALIAN SHEPHERD; S/F;

PREEMINENT LINE ROAD TO THE STARS;

MEDVECKÝ MAREK A CHODASOVÁ NATÁLIA


DSC_4616

II.; 362; DOGO ARGENTINO; S/F;

NIVIS CASUS DOYA;

PUCHOŇ JÁN A PASTUCHOVÁ EVA


_3junior

III.; 721; STAFFORDSHIRE BULL TERRIER; S/F;

CLEOPATRA RASCAL BULL;

SZABÓ EGRIOVÁ EVA


DSC_4619

IV.; 795; DACHSHUND LANGHAAR; P/M;

GRANNYS SIAMON;

RAAB VÁCLAV


DSC_4620

V.; 953; SHIBA; P/M;

DAR CHINGIZA EASY-GOING;

RAJZÍKOVCI BRANISLAV A SOŇA


DSC_4625

VI.; 982; BASSET BLEU DE GASCOGNE; P/M;

MELVIN DES VALLEES LONGERONNAISES;

NOVOTNÝ PETER


DSC_4628

VII.; 1116; ČESKÝ FÚZAČ; S/F;

BLUE VALLIS BAPTISMI;

ČEJKOVÁ DAGMAR


DSC_4630

VIII.; 1203; AMERICAN COCKERSPANIEL BLACK; S/F;

COCO CHANEL CHARMING LINE;

PRKNA ONDŘEJ


DSC_4632

IX.; 1517; CHINESE CRESTED DOG POWDERPUF; S/F;

DAKOTA DEI FREUHARTANG;

KUBINOVÁ HANA


DSC_4635

X.; 1627; GREYHOUND; P/M;

SOBERS CASPAR;

BACHANOVÁ KRISTÍNA


Najkrajší mladý pes výstavy – BIS JUNIOR (BISJ)

DSC_4642

X.; 1; 1627; GREYHOUND; P/M; SOBERS CASPAR; BACHANOVÁ KRISTÍNA

I.; 2; 14; AUSTRALIAN SHEPHERD; S/F; PREEMINENT LINE ROAD TO THE STARS; MEDVECKÝ MAREK A CHODASOVÁ NATÁLIA

VI.; 3; 982; BASSET BLEU DE GASCOGNE; P/M; MELVIN DES VALLEES LONGERONNAISES; NOVOTNÝ PETER


Víťazi FCI skupín / Best of Group

DSC_4644

1; 50; BERGER DE BRIE FAUVE; P/M; ARTHUR FABI THERESIA´S DREAM; GMEINBAUER THERESIA

2; 93; ČESKOSLOVENSKÝ OVČIAK; S/F; CONNIE VLČÍ TLAPKA; MEDVECKÝ MAREK

3; 155; PUMI; S/F; ELITE DREAM BOHEMIA VIVACE; HRACHOVCOVÁ KAMILA


DSC_4650

II; 1; 552; ZWERGPINCHER SCHWARZROT; S/F; SEMPER ANTE TAKING BREATH AWAY; GIZATULINA OKSANA

2; 483; RIESENSCHNAUZER SCHWARZ; S/F; ZETTA-JONES TRIUMETAL; SLAČKOVÁ JAROSLAVA

3; 534; SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA; S/F; VIGARI DLYA TISAO; ŠÁTEKOVÁ LEONA


DSC_4657

III.; 1; 627; BULL TERRIER; P/M; BUFFALO BULL’S ORVAR O’BRIAN; CORNELIUSSEN ANJA & JOHANSSON SARAH

2; 614; BEDLINGTON TERRIER; P/M; MONET GARDEN CALYPSA; HRTÁNEK ROMAN

3; 657; ENGLISH TOY TERRIER; S/F; BETANICA TOY ŠARAN BOHEMIA; OUŘEDNÍKOVÁ MICHAELA


DSC_4661

IV.; 1; 834; DACHSHUND RAUHAAR ZWERG; S/F; HONEY PLS DON´T BITE VITORAZ; BUŠTA JAN

2; 806; DACHSHUND LANGHAAR ZWERG; P/M; ICONIC WINNER VOM MARGELCHOPF; RŮŽIČKOVÁ SILVIE

3; 803; DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN; S/F; ANDRÉS ADACAIS AUGUS; RŮŽIČKOVÁ SILVIE


DSC_4666

V.; 1; 942; PODENCO IBICENCO SMOOTH-HAIRED; S/F; ALYS LA PRINCESA ROSA DE PODI; KAMENÁROVÁ MICHAELA

2; 968; SIBERIAN HUSKY; S/F; BAHIYYA ANCIENT TRIBE; HABALA VLADIMÍR

3; 912; DEUTSCHER SPITZ – POMERANIAN OR.; P/M; GRAND IZ RUZY OMARION; HORŇÁKOVÁ DOMINIKA


DSC_4671

VI.; 1; 1073; RHODESIAN RIDGEBACK; P/M; ARTABAN CIEPLY DOM; JÁROVÁ BRYCHTOVÁ KATEŘINA

2; 1018; BLOODHOUND; P/M; FLESSNER’S INTERNATIONAL GRAND VILLE; HEGR KLIVAROVÁ MARTINA

3; 1049; GRAND BASSET GRIFFON VENDÉEN; P/M; DANTE OD VESELÝ ANEŽKY; VESELÁ ALENA


DSC_4674

VII.; 1; 1182; SPINONE ITALIANO; P/M; VERDI ROSS CYNOPOLIS; LETKOVÁ IVANA

2; 1149; IRISH RED SETTER; P/M; EARNEST ENTHUSIAST EVERDENE; VIKTOŘÍKOVÁ JARMILA

3; 1121; DEUTSCHER KURZHAAR VORSTEHHUND; P/M; LEON; NAGY ĽUDOVÍT


DSC_4677

VIII.; 1; 1293; LABRADOR RETRIEVER; P/M; DAMON Z HUMBURSKÝCH LUK; SVITNIČ MARTINA SOVIA

2; 1324; LAGOTTO ROMAGNOLO; S/F; SOLIPSE GIOIA DEL COLLE; KADNÁROVÁ JANA

3; 1218; CLUMBER SPANIEL; P/M; BIG BOOM´S JOKERDELBOY; VRTÍKOVÁ KRISTÍNA


DSC_4681

IX.; 1; 1515; CHINESE CRESTED DOG POWDERPUF; P/M; JAMMING´S CLINT EASTWOOD; GALLINA KATARINA

2; 1546; MOPS; S/F; KLEOPATRA ZOLOTAYA NIT; ARTHOLD ELISABETH

3; 1433; CANICHE MOYEN NOIR; S/F; SALOME ARCANUS ILIRIA; KLÍROVÁ NADEŽDA


DSC_4685

X.; 1; 1627; GREYHOUND; P/M; SOBERS CASPAR; BACHANOVÁ KRISTÍNA

2; 1662; SALUKI; S/F; ASALI AURUM BOHEMIA; JAMRICHOVÍ MLADA A ĽUDOVÍT

3; 1678; WHIPPET; S/F; CASIOPEA ALMIR´S FAMILY; AUGUSTÍNIOVÁ ZUZANA


Najkrajší pes výstavy – Best in Show (BIS)

DSC_4687

IX.; 1; 1515; CHINESE CRESTED DOG POWDERPUF; P/M; JAMMING´S CLINT EASTWOOD; GALLINA KATARINA

V.; 2; 942; PODENCO IBICENCO SMOOTH-HAIRED; S/F; ALYS LA PRINCESA ROSA DE PODI; KAMENÁROVÁ MICHAELA

X.; 3; 1627; GREYHOUND; P/M; SOBERS CASPAR; BACHANOVÁ KRISTÍNA