Duodanube 2017 | Výsledky súťaží 20/08/2017
16506
page,page-id-16506,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Obrázok zväčšíte, keď naň kliknete / Enlarge image by clicking on it

Junior Handling 9-13 rokov/years

_DSC4701

1; ŠOKOVÁ HANA, SK

2;  ZLÁMALOVÁ NIKOLA, CZ

3; KOLLER JAKUB, SK

Junior Handling 14-17 rokov/years

_DSC4703

1;  ŠTIBRAVÁ KARIN, SK

2; PISOŇOVÁ NIKOL, SK

3; SZÁSZOVÁ DOMINIKA, SK

Najkrajšie šteniatko / Best Minor Puppy

_DSC4705

1; 1192; FLAT COATED RETRIEVER; LIVE LAUGH LOVE OASIS OF PEACE; ŠIŠKA IVAN

2; 966; BASSET HOUND; VITAL VALENTINE OD BEROUNKY; KUČERA PETR

3; 1463; CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS; ENERGY DI CANDY GIRL; KNOTKOVÁ IVETA

Najkrajší dorast / Best Puppy

_DSC4709

1; 635; CAIRN TERRIER; CATWALK GIRL SEGLAVI; KEBERLOVÁ ĽUBICA

2; 857; AMERICAN AKITA; GABRI THO’S TWO QUEEN OF DIAMONDS; THOMA GABRIELE

3; 851; AMERICAN AKITA; ALMAR EYE OF A BEAR; BABORÁKOVÁ LENKA

Najkrajší pár psov / Best couple

_DSC4712

1; BOULEDOGUE FRANCAIS; CUPÁKOVÁ JANA, SK; I NEED YOU BULLY ROYAL CLUB * ELLINKA BULLY ROYAL CLUB

2; CANE CORSO; BLESÁKOVÁ KATARÍNA, SK; BRIO OF SOUL GUARD * CARINA OF SOUL GUARD

3; SCHIPPERKE; PASZYNSKA-WESOLOWSKA IWONA, PL; HEART-THROBS ANAKIN BELIVES IN DREAMS * AB NUNC SALMA

Súťaž chovateľských skupín / Best breeder´s group

_DSC4716

1; BOULEDOGUE FRANCAIS; BULLY ROYAL CLUB; CUPÁKOVÁ JANA

2; IRISH RED SETTER; WILD SHAMROCK; CEROVSKÁ BEÁTA

3; MALTESE; MONWHITE STAR; KUPICOVÁ MONIKA

 

Najkrajší jedinec z plemien neuznaných FCI / Non FCI recognized breeds competition

_DSC4738

1; 1672; LOUISIANA CATALAHOULA; AVENTADOR Z EVKINEJ ZÁHRADY; BRANICKÁ EVA

2; 1657; AMERICAN HAIRLESS TERRIER; POPPY PUNTO VALENTINO; LUKAVSKÁ KATEŘINA

3; 1665; BIEWER YORKSHIRE TERRIER; MALENKIY SEKRET ARABESKA; BERÁNKOVÁ PAVLA

Najkrajší veterán / Veteran best in show

_DSC4718

1; 494; SCHNAUZER PFEFFERSALZ; ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT; POKORNÁ KAMILA

2; 657; IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER; LOVELY SONNY KNÍ-YORK; ŠUBERTOVÁ PETRA

3; 926; SAMOYED; CZAR IVAN OF KETTY KELLY; MÚDRA EMÍLIA

Najkrajší jedinec z čestnej triedy / Honours class best in show

_DSC4731

1; 302; DEUTSCHE DOGGE BLAU; BEISY BEAUTIFUL BLUE BALLERINES; ČEREŠŇÁKOVÁ KATARÍNA

2; 14; AUSTRALIAN SHEPHERD; JENDA SRDCOVÉ ESO; ŠIMKOVÉ KRISTÍNA A TEREZA

3; 670; KERRY BLUE TERRIER; ELIJAH CRAIG STACK´S KBT; KOTRHOVÁ ZUZANA

Veľká cena národných plemien / Grand Prix national breeds

_DSC4724

1; 97; ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK; CEYRA CORDA ELIZABETH LUPORUM; ČIČMANCOVÁ ELIŠKA

2; 179; SLOVENSKÝ ČUVAČ; COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ; LIKAŠ JAN

3; 1087; SLOVENSKÝ KOPOV; IBRA ZO ŠARAMPOVA; TUNEGOVÁ MARTINA

4; 1137; SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ; DARWIN ACTA NON VERBA; BÍLY PETER

Víťazi FCI skupín mladých / Best of Group Junior

_DSC4741

I.; 136; COLLIE SMOOTH; S/F; WEST KRÁSNÁ LOUKA; NOVÁKOVÁ OĽGA


_DSC4746

II.; 339; DEUTSCHER BOXER GESTROMT; S/F; XANTIELA FENDER EDDA; HRADSKÝ MARIÁN A ŠUSTEROVÁ DOMINIKA


_DSC4750

III.; 646; FOX TERRIER WIRE; P/M; DARO ZO SENGETOVA; LETKO BOHUMIL


_DSC4753

IV.; 772; DACHSHUND KURZHAAR KANINCHEN; S/F; JUSTICE BEAUTIFUL RED MAGIC OF MORION; CHOVANCULIAKOVÁ VERONIKA


_DSC4756

V.; 957; XOLOITZCUINTLE STANDARD/MEX. NAHAČ; S/F; SONDERWOL LEGEND ZONE; SOPKO MAREK A SYCHOVA IULIA


_DSC4760

VI.; 994; CHIEN DE SAINT-HUBERT (BLOODHOUND); S/F; EL’S LOVE ME TENDER OD HADÍHO POTOKA; KLIVAROVÁ MARTINA


_DSC4763

VII.; 1141; WEIMARANER KURZHAAR; P/M; ROMANI ROYAL ZEAL TO VICTORY; ZDRÁHALOVÁ BARBORA


_DSC4766

VIII.; 1185; ENGLISH COCKER SPANIEL COLOURS; S/F; LUCKY STAR PERFEKT PARTNER; BUKOWSKA AGATA


_DSC4769

IX.; 1554; SHIH TZU; S/F; SLAMĚNKA Z IVAFRE; FREMROVÁ IVA


_DSC4772

X.; 1644; WHIPPET; S/F; FAST ´N PAWESOME ALOE; HALLMANN LAURA


Najkrajší mladý pes výstavy – BIS JUNIOR (BISJ)

_DSC4774

VIII.; 1; 1185; ENGLISH COCKER SPANIEL COLOURS; S/F; LUCKY STAR PERFEKT PARTNER; BUKOWSKA AGATA

V.; 2; 957; XOLOITZCUINTLE STANDARD/MEX. NAHAČ; S/F; SONDERWOL LEGEND ZONE; SOPKO MAREK A SYCHOVA IULIA

VII.; 3; 1141; WEIMARANER KURZHAAR; P/M; ROMANI ROYAL ZEAL TO VICTORY; ZDRÁHALOVÁ BARBORA


Víťazi FCI skupín / Best of Group

_DSC4790

I.; 1; 97; ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK; S/F; CEYRA CORDA ELIZABETH LUPORUM; ČIČMANCOVÁ ELIŠKA

2; 13; AUSTRALIAN SHEPHERD; P/M; PREEMINENT LINE UNBEATEN; MEDVECKÝ MAREK A CHODASOVÁ NATÁLIA

3;156;PUMI; S/F; ELITE DREAM BOHEMIA VIVACEHRACHOVCOVÁ KAMILA


_DSC4793

II.; 1; 245; BULLMASTIFF; P/M; CARNUNTUM BULLS AMAZING ADVENTURE; JAKITS BIANCA & KRAMMER MARKUS

2; 524; ST. BERNHARDSHUND LANGHAARIG; P/M; PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE; DOBRUSKÁ JITKA

3;555;ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ;S/F;DREAMKISS ALL I REALLY WANT;EROTSKAYA OLGA


_DSC4801

III.; 1; 599; BEDLINGTON TERRIER; P/M; MONET GARDEN CALYPSA; HRTÁNEK ROMAN

2; 633; CAIRN TERRIER; P/M; CAIRNBERRY ALDRIDGE; GREGUŠ PETER & KADNÁROVÁ JANA

3; 646; FOX TERRIER WIRE; P/M; DARO ZO SENGETOVA; LETKO BOHUMIL


_DSC4806

IV.; 1; 770; DACHSHUND KURZHAAR; S/F; JOHANA PRIEVIDZA; MOKRÝ JÁN

2; 811; DACHSHUND RAUHHAAR; P/M; HOMER KAMENNÝ POTOK; POLAKOVIČOVÁ JARMILA

3; 786; DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN; S/F; ANDRÉS ADACAIS AUGUS; RŮŽICKOVÁ SILVIE


_DSC4809

V.; 1; 958; XOLOITZCUINTLE STANDARD (MEX.NAH.); S/F; LOCAL HERO´S KING OF HART´S JAYCE; BRUNNER ŠÁRKA

2; 939; SIBERIAN HUSKY; P/M; GREYSTOKE OF SIBERIAN LADY; GUDMONIENE INGRIDA

3; 911; LAIKA ZAPADNO-SIBIRSKAIA; P/M; ARIS Z PUSTÉ POLOMI; GAVORNÍKOVÁ ANDREA


_DSC4817

VI.; 1; 1025; GRAND GASCON SAINTONGEOIS; S/F; INDY DU PRINCE DE GASCOGNE; HORŇÁKOVÁ DOMINIKA

2; 1022; GRAND BASSET GRIFFON VENDÉEN; P/M; DANTE OD VESELÝ ANEŽKY; VESELÁ ALENA

3; 1087; SLOVENSKÝ KOPOV; S/F; IBRA ZO ŠARAMPOVA; TUNEGOVÁ MARTINA


_DSC4822

1; 1124; RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA; P/M; ELVIS Z KOZLOVHO DVORA; FURTKEVIČOVÁ ELIŠKA

2; 1112; IRISH RED SETTER; P/M; EARNEST ENTHUSIAST EVERDENE; VIKTOŘÍKOVÁ JARMILA

3; 1144; WEIMARANAR KURZHAAR; P/M; ATHAN HUMAN TOUCH; PRAJ ROLAND


_DSC4825

VIII.; 1; 1273; LAGOTTO ROMAGNOLO; S/F; SOLIPSE GIOIA DEL COLLE; KADNÁROVÁ JANA

2; 1268; LABRADOR RETRIEVER; S/F; QUINTA QUEEN´S JOY; ORLOVSKÁ ZUZANA

3; 1287; WELSH SPRINGERSPANIEL; S/F; ZARA JANKINA ZÁHRADA; JANEKOVÁ VIERA


_DSC4827

IX.; 1; 1359; CANICHE GRAND BLANC; S/F; CATHERINE PRINCESS DU CRISTAUX GLACE´S; PROCHOTSKÁ K. & GROSSMANNOVÁ A.

2; 1508; MOPS; S/F; KLEOPATRA ZOLOTAYA NIT; ARTHOLD ELISABETH

3; 1415; CAVALIER KING CHARLES SPANIEL; S/F; JOLLY GOO VANMAR MAJESTY; LACKOVIČOVÁ PETRA


_DSC4831

X.; 1; 1587; GREYHOUND; P/M; SOBERS CASPAR; BACHANOVÁ KRISTÍNA

2; 1629; SALUKI; S/F; ASALI AURUM BOHEMIA; JAMRICHOVCI MILADA A ĽUDOVÍT

3; 1646; WHIPPET; S/F; CASIOPEA ALMIR´S FAMILY; AUGUSTINIOVÁ ZUZANA


Najkrajší pes výstavy – Best in Show (BIS)

_DSC4835

II.; 1; 245; BULLMASTIFF; P/M; CARNUNTUM BULLS AMAZING ADVENTURE; JAKITS BIANCA & KRAMMER MARKUS

X.; 2; 1587; GREYHOUND; P/M; SOBERS CASPAR; BACHANOVÁ KRISTÍNA

I.; 3; 97; ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK; S/F; CEYRA CORDA ELIZABETH LUPORUM; ČIČMANCOVÁ ELIŠKA