DUO18_1_5676

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · BEST MINOR PUPPY (rozhodca/Judge: ONUK AGNIESZKA, TUR)

1)  GRAND BASSET GRIFFON VENDÉEN

975 – P/M – YEUX RÊVEURS V.D. VIERSENHOEVE, NHSB 3112551, 22.02.2018

MAJ: JAKUBČOVÁ PETRA

2) WHIPPET

1743 – P/M – ALIJAMO´S DEVILS PIE, SPKP 678, 15.03.2018

MAJ: KOZÁNKOVÁ MONIKA

)  BERGER BLANC SUISSE

31 – S/F – BAGHEERA KING OF YUKON, CMKU/ACO/4279/18, 16.03.2018

MAJ: BERKOVÁ HANA

DUO18_1_5679

NAJKRAJŠÍ DORAST · BEST PUPPY (rozhodca/Judge: PETTKÓ CSABA, H)

1) DACHSHUND LANGHAAR

753 – S/F – AGATTA BIG MARLEY, SPKP 7130, 04.02.2018

MAJ: MOLNÁROVÁ LUCIA

2) BICHON Á POIL FRISÉ

1318 – P/M – JAMESON MY LOVE DANCO OF AMBER, SPKP 650, 21.11.2017

MAJ: PISOŇOVÁ MARTINA + PISOŇOVÁ NIKOL

3) SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA

504 – P/M – ATTIS BIELY BOJOVNÍK, SPKP 8580, 30.12.2017

MAJ: KIKUŠOVÁ NIKOLA

DUO18_1_5681

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV · BEST BRACE (rozhodca/Judge: BAFFIA ZOLTÁN, H)

1) NOGOTKOVA NATALIA, RU – PHARAOH HOUND
REEDLY ROAD KIR * REEDLY ROAD LOREEN

2) GOLINOVSKÁ PETRA, CZ – ENGLISH SPRINGER SPANIEL
TIMY BOHEMIA JEWELLERY * TESSY BOHEMIA JEWELLERY

3) NOGOTKOVA NATALIA, RU – PICCOLO LEVRIERO ITALIANO
NUBIAD´ LOVERLY TRUSSARDI * ANGELO CELESTE ZEMMA ZEORIES

DUO18_1_5684

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA · BEST BREEDER’S GROUP (rozhodca/Judge: HARGITAI GÁBOR, H)

1) BEDLINGTON TERRIER – GARDEN CALYPSA – CHOVATEĽ: HRTÁNEK ROMAN

2) RHODESIAN RIDGEBACK – LUANDA – CHOVATEĽ: KRCHŇAVÁ MILADA

3)ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK – CORDA ELIZABETH LUPORUM – CHOVATEĽ: ČIČMANCOVÁ ELIŠKA

DUO18_1_5689

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · BEST VETERAN (rozhodca/Judge: KOROŠEC DARKO, SLO)

1) SIBERIAN HUSKY

898 – P/M – KRISTARI’S JOSE CUERVO, PKR.V-18164, 03.06.2009

MAJ: GÓRSKA EWA + GOMEZ SANCHEZ JOSE LUIS

2) CANICHE NAIN NOIR

1441 – P/M – MR. PONTIUS OD LALANKI, PKR-IX.50971, 18.01.2008

MAJ: CHRYSTOPH ANETA

3) SCHNAUZER PFEFFERSALZ

493 – P/M – ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT, CMKU/KS/7706/09/12, 23.04.2009

MAJ: POKORNÁ KAMILA

DUO18_1_5690

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA * GRAND PRIX NATIONAL BREEDS (rozhodca/Judge: Ridarčíková Gabriela, SK)

1) SLOVENSKÝ ČUVAČ

192 – P/M – COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ, CMKU/SC/2350/14, 15.10.2014

MAJ: LÍKAŘ JAN

2) SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

1132 – S/F – BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

MAJ: HREŽÍK DANIEL + RUPPOVÁ EVA

3) ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK

88 – P/M – FIBONACCI FROST CORDA ELIZABETH LUPORUM, SPKP 3725, 31.12.2016

MAJ: ŠOPOŇOVÁ TIMEA

4) SLOVENSKÝ KOPOV

1054 – S/F – CALLA CHARA OD TMAVEJ DOLINY, SPKP 17292, 22.02.2016

MAJ: DINGA MIROSLAV + DINGOVÁ SOŇA

DUO18_1_5693

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS (rozhodca/Judge: SIMČIČ JELKA, SLO)

1) CANICHE GRAND NOIR

1410 – S/F – JASENAK GOSSIP GIRL, CMKU/P/17853/-13/13, 01.01.2013

MAJ: BRÁZDOVÁ PETRA

2) DALMATINSKI PAS

972 – S/F – LANCIA S. STRACIATELLA, SPKP 1349, 24.06.2013

MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA

3) LABRADOR RETRIEVER

1273 – P/M – LEE GRAND SARBLET, CLP/LR/28644, 19.08.2013

MAJ: ŠIHOR DAVID

DUO18_1_5695

NAJKRAJŠÍ JEDINEC Z PLEMIEN NEUZNANÝCH FCI / NON FCI RECOGNIZED BREEDS COMPETITION (rozhodca/Judge: VOLÁRIKOVÁ LINDA, SK)

1) WHIPPET LONGHAIRED (SILKEN WINDSPRITE)

1813 – P/M – MICHAEL DOUGLAS BEAMI ŠAHRAK, SPKP RG 30, 01.04.2016

MAJ: KÓŠOVÁ MONIKA

2) AMERICAN HAIRLESS TERRIER

1770 – P/M – KANE EVANN VON SANTNER, SPKP RG 107, 01.04.2017

MAJ: MATEJKOVÁ HANA

3) LOUISIANA CATAHOULA

1790 – S/F – ARTEMIS SZÁDVÁRBORSA, SPKP RG 497, 12.04.2017

MAJ: ZVĚŘINOVÁ KRISTÝNA

DUO18_1_5696

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

BORDER COLLIE

72 – S/F – YOUTUBE AT REAL PEARL, SPKP 1010, 13.10.2017

MAJ: VOLFOVÁ ADRIÁNA

DUO18_1_5698

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

LEONBERGER

423 – P/M – A´GARDEN ALMOND DOVELET, SPKP 1703, 15.10.2017

MAJ: SOPIROVÁ ALEXANDRA

DUO18_1_5700

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

BEDLINGTON TERRIER

588 – P/M – WALTZ GARDEN CALYPSA, MET.BEDL.27/H/18, 16.11.2017

MAJ: BOLONI OLGA + HRTÁNEK ROMAN

DUO18_1_5702

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

DACHSHUND KURZHAAR

733 – S/F – JORY Z RAHOLIN, CLP/J/95120, 13.06.2017

MAJ: HOBÍKOVÁ ADÉLA

DUO18_1_5704

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

THAI RIDGEBACK DOG

908 – S/F – BUA LUANG KATREYA, RKF 4877788, 24.10.2017

MAJ: MIKHAYLOVA NATALIYA + EVSIKOVA NATALIYA

DUO18_1_5707

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

DALMATINSKI PAS

967 – S/F – MERCEDES STRACIATELLA, SPKP 1401, 05.09.2017

MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA

DUO18_1_5710

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

1132 – S/F – BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

MAJ: HREŽÍK DANIEL + RUPPOVÁ EVA

DUO18_1_5713

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

LAGOTTO ROMAGNOLO

1303 – P/M – SOLIPSE NUOVA VITA, CLP/LGR/203, 21.05.2017

MAJ: FOREJTEK MICHAEL

DUO18_1_5715

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

PEKINGESE

1616 – P/M – ETIENNE ČÍNSKÝ DÉMANT, CMKU/PPP/4885/17, 21.09.2017

MAJ: DOSEDĚLOVÁ IVETA

DUO18_1_5716

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

PICCOLO LEVRIERO ITALIANO

1725 – S/F – GRANDE EMOZIONE ASSETTO CORSE, CLP/IT/3014, 19.10.2017

MAJ: MILDNER RENÁTA

DUO18_1_5720

JUNIOR BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: ZIZEVSKE LIVIJA, LT)

1)  BORDER COLLIE

72 – S/F – YOUTUBE AT REAL PEARL, SPKP 1010, 13.10.2017

MAJ: VOLFOVÁ ADRIÁNA

2) PEKINGESE

1616 – P/M – ETIENNE ČÍNSKÝ DÉMANT, CMKU/PPP/4885/17, 21.09.2017

MAJ: DOSEDĚLOVÁ IVETA

3) THAI RIDGEBACK DOG

908 – S/F – BUA LUANG KATREYA, RKF 4877788, 24.10.2017

MAJ: MIKHAYLOVA NATALIYA + EVSIKOVA NATALIYA

DUO18_1_5722

BEST OF GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: TODOROVIĆ ŹELJKO, SRB)

1)AUSTRALIAN SHEPHERD

9 – P/M – NEBESNIY ALJANS NEVER LET YOU GO, SPKP 312, 21.03.2016

MAJ: ŠIMKOVÉ KRISTÍNA A TEREZA

2)ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK

90 – P/M – ELOVE CORDA ELIZABETH LUPORUM, SPKP 3664, 03.11.2016

MAJ: KADLEC MIROSLAV + ČIČMANCOVÁ ELIŠKA

3)CHIEN DE BERGER BELGE – GROENENDAEL

106 – P/M – SATULAAKSON YÖN KULKIJA, FI46335/14, 15.07.2014

MAJ: KOSKIAHO ANNA

DUO18_1_5726

BEST OF GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: FIRIC PETER, SRB)

1) BULLMASTIFF

278 – P/M – SAFETY OF FLATLAND HELLBOY, MET.BULLM.431/16, 17.02.2016

MAJ: KÓZEL GYULA

2) DEUTSCHER BOXER GESTROMT

353 – S/F – XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016

MAJ: HRADSKÝ MARIÁN

3) ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ

551 – S/F – MON CHERRY Z ŠARDANU, JR 81565 PŠ, 21.06.2016

MAJ: KOLLÁROVÁ ŠÁRKA

DUO18_1_5729

BEST OF GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: SEMAN PAVOL, SK)

1) KERRY BLUE TERRIER

651 – S/F – KERRYDOM COURT ORIANNA, CLP/KBT/2462, 30.06.2015

MAJ: ŠMRHOVÁ TEREZA

2) MANCHESTER TERRIER

653 – P/M – BLACK IDOL´S VALENTINO 46 AT METHEORA, PKR.III-80467, 03.09.2016

MAJ: PIOTROWSKA IRENA

3) AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

564 – P/M – SKYGLOWS TWILIGHT, SPKP 3042, 15.07.2017

MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA

BEST OF GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: KANÁS Róbert, SK)

1) DACHSHUND KURZHAAR ZWERG

751 – S/F – STAIER’S AMELINDA ANGEL OF SKY, RKF 3429340, 24.07.2012

MAJ: MIKHAYLOVA NATALIYA + MIKHAYLOVA POLINA

2) DACHSHUND LANGHAAR ZWERG

765 – S/F – BENGIE BATYLDA ADACAIS AUGUS, CLP/JTK/94130, 31.12.2016

MAJ: PAVLONKOVÁ LUCIE

3) DACHSHUND RAUHHAAR

772 – P/M – KISSDACHS BOOGIE-WOOGIE, MET.SZT.969/17, 09.10.2016

MAJ: SZABÓ GABRIELLA

DUO18_1_5732

BEST OF GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: JÍLKOVÁ ZDENKA, CZ)

1)  BASENJI

814 – P/M – TAME PRIDE EL BOSCA, SPKP 73, 02.01.2016

MAJ: RUŽIČKOVÁ ALENA

2) THAI RIDGEBACK DOG

907 – P/M – DUSIT THAI RIDGEBACK OTHELLO OF BUA LUANG, RKF 4719124, 02.10.2016

MAJ: MIKHAYLOVA NATALIYA + EVSIKOVA NATALIYA

3) ALASKAN MALAMUTE

803 – P/M – SNO KLASSIC SHAMANROCK THE BEST IS YET TO COME, AKC WS53815604, 14.05.2016

MAJ: SEIDLOVÁ KATEŘINA + PEEL PATRICIA ANN

DUO18_1_5736

BEST OF GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: ERDÖS LÁSZLÓ, H)

1) DALMATINSKI PAS

957 – P/M – LACRIMA CHRISTI COSMIC LOVE, SLRDA-001000, 28.02.2016

MAJ: KOREN BARBARA

2) RHODESIAN RIDGEBACK

1036 – S/F – BASHA ROSIE CANIS REGALIS, OHZB RHR 1522, 10.06.2014

MAJ: LICHTENAUER ULRIKE

3) BEAGLE

930 – P/M – PUN KOTZKY GANGSTER OF LOVE, AKC HP51029701, 26.01.2016

MAJ: CANDICE LOUIS

DUO18_1_5738

BEST OF GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: ACHTERGAEL JEAN-PIERRE, BE)

1) IRISH RED SETTER

1093 – P/M – GLIMMER NOBLESSE BE TAKEN SERIOUSLY, SPKP 1902, 27.04.2016

MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA

2) WEIMARANER KURZHAAR

1139 – P/M – CARACAS CAMISTAR, PKR-VII-16642, 29.03.2017

MAJ: MARTON KLAUDIA

3) EPAGNEUL PICARD

1085 – S/F – AURORA SPANILÁ JOLANTA, CLP/PDO/10, 18.12.2015

MAJ: FOJTÍKOVÁ JOHANA

DUO18_1_5741

BEST OF GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: CONSTANTINOS ANDREOU, CYP)

1) LAGOTTO ROMAGNOLO

1305 – P/M – IL GRANAIO DEI MALATESTA NEW ORLEANS, SPKP 197, 23.04.2015

MAJ: KADNÁROVÁ JANA

2) AMERICAN COCKER SPANIEL BLACK

1160 – P/M – LAYTON YOUR AND MY GENARO, SLRAK-000108, 28.04.2015

MAJ: NIKOLIČ ALBINA

3) FLAT COATED RETRIEVER

1211 – P/M – DIAMANTE BLU NELLA MIA STANZA, CLP/FCR/5272, 01.12.2016

MAJ: JANÍČKOVÁ JANA

DUO18_1_5743

BEST OF GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: VÍTKOVÁ VIERA, SK)

1) LHASA APSO

1579 – P/M – CHETHANG STORM, KC 3698DA, 29.11.2012

MAJ: BLAŽO RADEK + CHALMERS JACQUIE

2) CANICHE NAIN NOIR

1441 – P/M – MR. PONTIUS OD LALANKI, PKR-IX.50971, 18.01.2008

MAJ: CHRYSTOPH ANETA

3) PAPILLON

1603 – P/M – ICEBERG PLUS DARLING, CMKU/PAP/4047/-17/16, 09.07.2016

MAJ: HÁJKOVÁ IVA

DUO18_1_5747

BEST OF GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: LIPIEC MACIEJ, PL)

1) BORZOI

1683 – P/M – GUVERNER NIJINSKI BALLET, CLP/B/3348, 20.08.2013

MAJ: BURIANOVÁ LENKA

2) PICCOLO LEVRIERO ITALIANO

1729 – S/F – ANGELO CELESTE ZEMMA ZEORIES, RKF 3940267, 21.03.2014

MAJ: NOGOTKOVA NATALIA

3) GREYHOUND

1697 – S/F – BLUEBERRY SAGA LILIUM AT CLASSY STYRIAN, ÖHZB/GH 685, 19.05.2017

MAJ: PICHLER MARKUS

DUO18_1_5787

BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

1) BULLMASTIFF

278 – P/M – SAFETY OF FLATLAND HELLBOY, MET.BULLM.431/16, 17.02.2016

MAJ: KÓZEL GYULA

2) DALMATINSKI PAS

957 – P/M – LACRIMA CHRISTI COSMIC LOVE, SLRDA-001000, 28.02.2016

MAJ: KOREN BARBARA

3) LHASA APSO

1579 – P/M – CHETHANG STORM, KC 3698DA, 29.11.2012

MAJ: BLAŽO RADEK + CHALMERS JACQUIE