DUO18_2_5826

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · BEST MINOR PUPPY (rozhodca/Judge: MELICHOVÁILDIKÓ, SK)

1)                   SLOVENSKÝHRUBOSRSTÝSTAVAČ

1159 – S/F – LADA ACTA NON VERBA, SPKP 1719, 17.04.2018

MAJ: BÍLY PETER

2)                  SIBERIAN HUSKY

920 – P/M – KRISTARI’S MISCHIEF AT WINTER MELODY, AKC WS60762003, 04.04.2018

MAJ: GÓRSKA EWA + GOMEZ SANCHEZ JOSE LUIS

3)                  MASTINO NAPOLETANO

466 – S/F – CARMEN DEL NOLANO, ROI 18/90250, 29.04.2018

MAJ: ŠEBELOVÁDAGMAR

DUO18_2_5829

NAJKRAJŠÍ DORAST · BEST PUPPY (rozhodca/Judge: TODOROVIĆ ŹELJKO, SRB)

1                  BICHON Á POIL FRISÉ

1327 – P/M – JAMESON MY LOVE DANCO OF AMBER, SPKP 650, 21.11.2017

MAJ: PISOŇOVÁ MARTINA + PISOŇOVÁ NIKOL

2                  CANE CORSO

294 – S/F – GEMA IMPERIAL MOLOSS, COR A 6143-18/343, 16.01.2018

MAJ: CELERIK TOMÁŠ

3                  AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

577 – P/M – ALL STAR SHELBY AMSTAFF, CLP/AST/10977, 21.01.2018

MAJ: PEREMSKÝ VÁCLAV

DUO18_2_5833

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV · BEST BRACE (rozhodca/Judge: HARGITAI GÁBOR, H)

1)  NOGOTKOVA NATALIA, RU – PHARAOH HOUND
REEDLY ROAD KIR * REEDLY ROAD LOREEN

2) SZYCHOWSKA ANETA, PL – ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ
FILDALE VENI VIDI VICI * AKONI AMOR´S BLACK QUEENS

3) NOVÁ JITKA, CZ – PAPILLON
ANDY BRILLIANT BOHEMIA * RUMBA MARGENIS

DUO18_2_5836

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA · BEST BREEDER’S GROUP (rozhodca/Judge: LIPIEC MACIEJ, PL)

1 RHODESIAN RIDGEBACK – LUANDA – CHOVATEĽ: KRCHŇAVÁ MILADA

2 IRISH RED SETTER – WILDSHAMROCK – CHOVATEĽ: CEROVSKÍ BEATA A LADISLAV

3 ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK – CORDA ELIZABETH LUPORUM – CHOVATEĽ: ČIČMANCOVÁ ELIŠKA

DUO18_2_5838

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · BEST VETERAN (rozhodca/Judge: BAFFIA ZOLTÁN, H)

1)                  SIBERIAN HUSKY

927 – P/M – KRISTARI’S JOSE CUERVO, PKR.V-18164, 03.06.2009

MAJ: GÓRSKA EWA + GOMEZ SANCHEZ JOSE LUIS

2)                  CANICHE NAIN NOIR

1428 – P/M – MR. PONTIUS OD LALANKI, PKR-IX.50971, 18.01.2008

MAJ: CHRYSTOPH ANETA

3)                  CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS

1524 – P/M – AZAK CRESTEDGANG, CMKU/CIN/4314/10, 05.06.2010

MAJ: PŠENICOVÁ KATEŘINA

DUO18_2_5840

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA * GRAND PRIX NATIONAL BREEDS (rozhodca/Judge: ERDÖS LÁSZLÓ, H)

1                  ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK

85 – P/M – CULLEN MIRACLE MIA, SPKP 3721, 04.01.2017

MAJ: PAVLÍKOVÁ MIRIAM

2                  SLOVENSKÝ ČUVAČ

192 – P/M – COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ, CMKU/SC/2350/14, 15.10.2014

MAJ: LÍKAŘ JAN

3                  SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

1156 – P/M – CAPTAIN ACTA NON VERBA, SPKP RG 1494, 14.05.2015

MAJ: MAROŠ MARTIN

4                  SLOVENSKÝ KOPOV

1068 – P/M – FRANK SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 17776, 29.04.2017

MAJ: CHREN PETER

DUO18_2_5842

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS (rozhodca/Judge: PETTKÓ CSABA, H)

1)                  DALMATINSKI PAS

998 – S/F – LANCIA S. STRACIATELLA, SPKP 1349, 24.06.2013

MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA

2)                  LHASA APSO

1565 – S/F – XANTHE IVEPET, SPKP 522, 29.05.2013

MAJ: PETRÁKOVÁ IVETA

3)                  IRISH RED SETTER

1125 – S/F – ABBEY WILD SHAMROCK, SPKP 1839, 24.06.2013

MAJ: CEROVSKÁ BEATA + CEROVSKÝ LADISLAV

DUO18_2_5845

NAJKRAJŠÍ JEDINEC Z PLEMIEN NEUZNANÝCH FCI / NON FCI RECOGNIZED BREEDS COMPETITION (rozhodca/Judge: POLGAR ANDRAŠ, RS)

1)                  PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK OTHER COLOURS

1800 – S/F – ZAFIRA MAGIC BROWN, P REG/PK/267/16, 14.11.2014

MAJ: ŠPUNDOVÁ MARTINA

2)                  MOSKOVSKAJA STOROŽEVAJA SOBAKA

1789 – S/F – DATJA Z JAKUBKY, CMKU/MSP/342/17, 11.02.2017

MAJ: KLEGOVÁ OLGA

3)                  AMERICAN HAIRLESS TERRIER

1751 – P/M – FLASH GORDON VON SANTNER, SPKP RG 68, 12.09.2015

MAJ: SANTNER MIKULÁŠ

JBIS_01_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

BERGER BLANC SUISSE

36 – S/F – DIAMOND WHITE ALASKA DANCING WITH WOLVES, N REG/ACO/4214/-18/17, 06.09.2017

MAJ: LAJBNER ERIK

JBIS_02_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

DOBERMANN SCHWARZ UND ROT

379 – S/F – VERA VERENA MORGANTINA, SPKP 3026, 19.06.2017

MAJ: MURGAŠOVÁ ALŽBETA

JBIS_03_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

580 – P/M – SKYGLOWS TWILIGHT, SPKP 3042, 15.07.2017

MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA

JBIS_04_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

DACHSHUND RAUHHAAR

799 – P/M – KID OD OLČÁKA, SPKP 13697, 16.06.2017

MAJ: DRAB MAROŠ

JBIS_05_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

THAI RIDGEBACK DOG

939 – S/F – BUA LUANG KATREYA, RKF 4877788, 24.10.2017

MAJ: MIKHAYLOVA NATALIYA + EVSIKOVA NATALIYA

JBIS_06_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

BAYRISCHER GEBIRGSSCHWEISSHUND

953 – P/M – EVAN VTÁČNIK, PKR.VI-22223, 08.07.2017

MAJ: MAJDACKA ANNA + MALEC RAFAŁ BULLO JOZEF

JBIS_07_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

1162 – S/F – BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

MAJ: HREŽÍK DANIEL + RUPPOVÁ EVA

JBIS_08_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

LAGOTTO ROMAGNOLO

1316 – P/M – SOLIPSE NUOVA VITA, CLP/LGR/203, 21.05.2017

MAJ: FOREJTEK MICHAEL

JBIS_09_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

CANICHE MOYEN NOIR

1417 – P/M – EXECUTIVE ANTOSHA, FI24234/17, 04.03.2017

MAJ: SZÁRAZOVÁ EVA

JBIS_10_19

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: BOZHINOVSKI PERO, MK)

AFGHAN HOUND

1647 – S/F – IMPERIA PARIS SARAH FAREH, CLP/AF/5212, 07.07.2017

MAJ: MOLNÁROVÁ BLANKA

JBIS_19

JUNIOR BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: Ridarčíková Gabriela, SK)

1)                  AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

580 – P/M – SKYGLOWS TWILIGHT, SPKP 3042, 15.07.2017

MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA

2)                  SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

1162 – S/F – BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

MAJ: HREŽÍK DANIEL + RUPPOVÁ EVA

3)                  LAGOTTO ROMAGNOLO

1316 – P/M – SOLIPSE NUOVA VITA, CLP/LGR/203, 21.05.2017

MAJ: FOREJTEK MICHAEL

BIS_01_19

BEST OF GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: ZIZEVSKE LIVIJA, LT)

1)                  SLOVENSKÝ ČUVAČ

192 – P/M – COUDY BRATROŇSKÉ ŠTĚSTÍ, CMKU/SC/2350/14, 15.10.2014

MAJ: LÍKAŘ JAN

2)                  ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK

85 – P/M – CULLEN MIRACLE MIA, SPKP 3721, 04.01.2017

MAJ: PAVLÍKOVÁ MIRIAM

3)                  BERGER BLANC SUISSE

28 – P/M – JEREZ OF ICE WINE, MET.SVÁJCIF.J.244/17, 17.03.2017

MAJ: HEJJA EDINA

BIS_02_19

BEST OF GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: KUPFERBERG ZVI, ISR)

1)                  GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND

410 – P/M – DUNDEE CLARK S FUTURE, CMKU/VSP/2237/14, 07.07.2014

MAJ: BĚHULOVÁ JANA

2)                  CANE CORSO

305 – S/F – AKIRA GEMMA NERA, SPKP 1549, 09.06.2016

MAJ: BERNÁTKOVÁ JITKA

3)                  DOBERMANN SCHWARZ UND ROT

379 – S/F – VERA VERENA MORGANTINA, SPKP 3026, 19.06.2017

MAJ: MURGAŠOVÁ ALŽBETA

BIS_03_19

BEST OF GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: KANÁS RÓBERT, SK)

1)                  AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

580 – P/M – SKYGLOWS TWILIGHT, SPKP 3042, 15.07.2017

MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA

2)                  WELSH TERRIER

715 – S/F – TERRIERIX ORTIZ LETIZIA, SPKP 2744, 01.08.2017

MAJ: NEMESSZEGHY PETRA & ROMAN

3)                  CAIRN TERRIER

637 – S/F – DIVINE BERRY SOLIPSE, SPKP 370, 06.12.2009

MAJ: JOPKOVÁ MARKÉTA

BIS_04_19

BEST OF GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: SIMČIČ JELKA, SLO)

1)                  DACHSHUND LANGHAAR ZWERG

792 – P/M – ICONIC WINNER VOM MARGELCHOPF, CLP/JTK/92740, 27.01.2016

MAJ: RŮŽIČKOVÁ SILVIE

2)                  DACHSHUND RAUHHAAR ZWERG

811 – P/M – NIPIDIRI FAN-FAN TULPAN, EST-01496/17, 06.02.2017

MAJ: EIK-OLSSON INGA

3)                  DACHSHUND KURZHAAR ZWERG

782 – S/F – STAIER’S AMELINDA ANGEL OF SKY, RKF 3429340, 24.07.2012

MAJ: MIKHAYLOVA NATALIYA + MIKHAYLOVA POLINA

BIS_05_19

BEST OF GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: ONUK AGNIESZKA, TUR)

1)                  THAI RIDGEBACK DOG

938 – P/M – DUSIT THAI RIDGEBACK OTHELLO OF BUA LUANG, RKF 4719124, 02.10.2016

MAJ: MIKHAYLOVA NATALIYA + EVSIKOVA NATALIYA

2)                  SIBERIAN HUSKY

934 – S/F – WINTER MELODY YOU ARE IN TROUBLE, PKR.V-20926, 29.04.2014

MAJ: GÓRSKA EWA + GOMEZ SANCHEZ JOSE LUIS

3)                  BASENJI

844 – P/M – TAME PRIDE EL BOSCA, SPKP 73, 02.01.2016

MAJ: RUŽIČKOVÁ ALENA

BIS_06_19

BEST OF GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: ACHTERGAEL JEAN-PIERRE, BE)

1                  DALMATINSKI PAS

983 – P/M – LACRIMA CHRISTI COSMIC LOVE, SLRDA-001000, 28.02.2016

MAJ: KOREN BARBARA

2                  RHODESIAN RIDGEBACK

1028 – P/M – RIDGEBACK´S HIARI JOEY, SPKP 2000, 07.03.2016

MAJ: SLANINOVÁ SIMONA

3                  BEAGLE

965 – S/F – AIRYN OF AMBALAND, SPKP 1866, 03.05.2016

MAJ: POTROK MILAN

BIS_07_19

BEST OF GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: VÍTKOVÁ VIERA, SK)

1)                  WEIMARANER KURZHAAR

1181 – S/F – ARRINERA HUSSARYA IMPERIAL WEIMARANER, PKR.VII-15800, 05.06.2016

MAJ: MOKRY SYLWIA

2)                  DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHHUND

1084 – S/F – DORKA OD STRUHY, SPKP 7399, 06.06.2017

MAJ: MACEK RASTISLAV

3)                  GORDON SETTER

1104 – P/M – FORESTER´S ARAGON THE KING OF DARKMOOR, OHZB GS 1446, 19.05.2015

MAJ: STANIEK ERICH + STANIEK SABINE

BIS_08_19

BEST OF GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: VOLÁRIKOVÁ LINDA, SK)

1)                  LAGOTTO ROMAGNOLO

1318 – P/M – IL GRANAIO DEI MALATESTA NEW ORLEANS, SPKP 197, 23.04.2015

MAJ: KADNÁROVÁ JANA

2)                  ENGLISH COCKER SPANIEL COLOURS

1215 – S/F – COINTREAU BUBBLES ESQUEEN, MET.CSP.172/H/17, 02.07.2016

MAJ: MAYER PATRICIA

3)                  LABRADOR RETRIEVER

1278 – P/M – AVALANCHE KREUZBURG, PKR.VIII-35014, 30.09.2016

MAJ: SZEWCZYK KRZYSZTOF

BIS_09_19

BEST OF GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: JÍLKOVÁ ZDENKA, CZ)

1)                  BOULEDOGUE FRANCAIS

1367 – P/M – I NEED YOU BULLY ROYAL CLUB, SPKP 5888, 02.10.2016

MAJ: CUPÁKOVÁ JANA

2)                  PAPILLON

1584 – P/M – VEGAS MÁRIA SIRRAH, CMKU/PAP/3941/-16/16, 30.03.2016

MAJ: ŽIVNÍČKOVÁ HEDVIKA

3)                  CANICHE GRAND BLANC

1395 – S/F – CATHERINE PRINCESS DU CRISTAUX GLACE´S, SPKP 308, 11.03.2016

MAJ: PROCHOTSKÁ KATARÍNA + GROSSMANNOVÁ ANDREA

BIS_10_19

BEST OF GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: CONSTANTINOS ANDREOU, CYP)

1)                  WHIPPET

1738 – S/F – FAST´N PAWESOME ALOE, ÖHZB/WH 1517, 28.07.2016

MAJ: HALLMANN LAURA

2)                 SALUKI

1717 – S/F – ARSHAN EMILY GRACE, SPKP 210, 20.09.2016

MAJ: REMÁKOVÁ LINDA

3)                  AFGHAN HOUND

1645 – P/M – HEMERA’S AL-BANQUO OF MACBETH, VDH/DWZB A 21531, 01.12.2014

MAJ: MATHIAS FLÁVIO

DUO18_2_BIS

BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: VONDROUŠ OTAKAR, CZ)

1)                  AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

580 – P/M – SKYGLOWS TWILIGHT, SPKP 3042, 15.07.2017-

MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA

2)                  DACHSHUND LANGHAAR ZWERG

792 – P/M – ICONIC WINNER VOM MARGELCHOPF, CLP/JTK/92740, 27.01.2016

MAJ: RŮŽIČKOVÁ SILVIE

3)                  BOULEDOGUE FRANCAIS

1367 – P/M – I NEED YOU BULLY ROYAL CLUB, SPKP 5888, 02.10.2016

MAJ: CUPÁKOVÁ JANA