01_big_01

BEST OF GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

1 • 23 • BEARDED COLLIE

P/M • ALISTAIR´S DRESSES TO THE NINES, CMKU/BEC/3198/-19/18, 28.02.2018

MAJ: ZDAŘIL JAN + MACHÁČKOVÁ PAVLA

2 • 65 • ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK

S/F • ALENKA KRHŮV DVŮR, CMKU/CSV/5195/17, 20.11.2017

MAJ: KRHOVJÁKOVÁ PETRA

3 • 99 • SHETLAND SHEEPDOG

S/F • PARTNERIN CRIME PONAD WSZYSTKO, PKR.I-93066, 07.07.2019

MAJ: ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA WERONIKA

01_big_02

BEST OF GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Ridarčíková Gabriela)

1 • 298 • TOSA

P/M • AI-ASHURA KATSURO AZARIO, SPKP 265, 22.04.2018

MAJ: ĎURIŠ TOMÁŠ + JURASOVÁ TATIANA

2 • 252 • NEWFOUNDLAND

P/M • GOLDEN BEAR EREF, CMKU/NF/6494/17, 29.09.2017

MAJ: KUKLETA KAREL

3 • 278 • SCHNAUZER PFEFFERSALZ

P/M • ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT, CMKU/KS/7706/09, 23.04.2009

MAJ: POKORNÁ KAMILA

01_big_03

BEST OF GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Kanás Róbert)

1 • 323 • AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

P/M • SKYGLOWS ZOOM, SPKP 3263, 14.09.2018

MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA

2 • 401 • STAFFORDSHIRE BULL TERRIER

P/M • BREMBO ACHERON SLOVAKIA, SPKP 1388, 05.04.2017

MAJ: ODNECHTA RADOVAN

3 • 375 • JACK RUSSELL TERRIER

P/M • FANCY PANTS, CLP/JRT/5076, 17.10.2018

MAJ: KAŇOVÁ KATEŘINA

01_big_04

BEST OF GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Cwieceková Anna)

1 • 462 • DACHSHUND RAUHAAR KANINCHEN

S/F • SENTENCE Z CHOTÁRA, CLP/JTK/98227, 21.04.2018

MAJ: FAIRAISLOVÁ LENKA

2 • 468 • DACHSHUND RAUHHAAR

S/F • ALINA VOM STEINKREUZ O, VDH/DTK 19T0343R, 24.02.2019

MAJ: TOPEL DIRK

3 • 445 • DACHSHUND LANGHAAR

P/M • FAITH FÉNIX SIAMON, CLP/J/90869, 26.04.2015

MAJ: ŠAJMOVIČOVÁ BEATRIZ

01_big_05

BEST OF GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Šipkovský Martin)

1 • 481 • AKITA

P/M • KENJIRO GO DI CASA SAPORITO, CMKU/AI3649/-19/13, 08.11.2013

MAJ: CAGAŠOVÁ JANA

2 • 502 • CHOW-CHOW RED AND OTHERS

P/M • CAEZARIO L’EMPERI DJALO, ÖHZB/CHOW 2718, 21.05.2019

MAJ: GRABNER RAMONA

3 • 493 • AMERICAN AKITA

P/M • DROGO KRÓLEWSKA PRZYSTAŃ, CMKU/VJP/958/-19/19, 27.01.2019

MAJ: PANÝREK PATRIK

01_big_06

BEST OF GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Vanža Sergej)

1 • 553 • BEAGLE

P/M • CAPITAN AMERICA DI TORRIMPIETRA, ROI 19/141546, 13.05.2019

MAJ: MAURER MICHAELA

2 • 583 • DALMATINSKI PAS

P/M • BUCCO DI ASSONANZA, CLP/DA/7076, 13.04.2015

MAJ: STEMMEROVÁ DANA + FULINOVA LIANA

3 • 601 • RHODESIAN RIDGEBACK

P/M • SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2400, 16.05.2019

MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA

01_big_07

BEST OF GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Bučko Stanislav)

1 • 652 • ENGLISH SETTER

P/M • DORIAN GRAY AVALONSGLORY VOM BUCHENFORST, JR 708428 ES, 01.06.2019

MAJ: KUMMEL KONRAD

2 • 648 • ENGLISH POINTER

P/M • SÁREGRESI KOOL WHITE LEMONIE, MET.POI.92/16, 16.06.2016

MAJ: TURZO JÁNOS

3 • 689 • SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

S/F • BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

MAJ: HREŽÍK DANIEL

01_big_08

BEST OF GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Fintorová Ľudmila)

1 • 733 • FLAT COATED RETRIEVER

P/M • MOONSTRUCK MAKE SOME NOISE, ÖHZB/FCR 2200, 25.09.2017

MAJ: GRUBER MARLIES MARIA

2 • 778 • LABRADOR RETRIEVER

S/F • ELIZABETH DOGLESES, SPKP 7097, 08.04.2019

MAJ: OLBERT ĽUBOMIR

3 • 786 • LAGOTTO ROMAGNOLO

S/F • SOLIPSE BACIO DA CHANEL, SPKP 417, 24.07.2019

MAJ: KADNÁROVÁ JANA

01_big_09

BEST OF GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Javorčík Vladimír)

1 • 896 • CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS

P/M • EVER CLEVER WINNING SMILE, BKO 288-004333, 04.06.2019

MAJ: OLBERTOVÁ ZUZANA + SYCHOVA YULIYA

2 • 847 • CANICHE NAIN NOIR

P/M • CHARMEURHUSETS BOND NO. 9 OF ENVY, CMKU/P/21042/-19/19, 02.03.2019

MAJ: KYNCLOVÁ EVA

3 • 925 • MALTESE

S/F • MY DREAM OF BEAUTY MONWHITE STAR, CMKU/MA/10143/14, 10.08.2014

MAJ: KUPICOVÁ SIMONA

01_big_10

BEST OF GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Vojteková Iveta)

1 • 984 • GREYHOUND

S/F • ELZZA DECUMA, CLP/G/2261, 19.04.2017

MAJ: ŠLINGROVÁ PETRA

2 • 982 • BORZOI

S/F • RUSSKIY AZART MERCEDES ELLERY INVICTA, SPKP 482, 29.08.2018

MAJ: ŠARO IVAN + ŠAROVÁ LUCIA

3 • 986 • IRISH WOLFHOUND

P/M • DEFINITION OF BEAUTY ERDOR IRIS, ÖHZB/IWH 1381, 12.03.2018

MAJ: POBER HEIDI

01_bis_01

BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: VONDROUŠ OTAKAR)

1 • 23 • BEARDED COLLIE

P/M • ALISTAIR´S DRESSES TO THE NINES, CMKU/BEC/3198/-19/18, 28.02.2018

MAJ: ZDAŘIL JAN + MACHÁČKOVÁ PAVLA

2 • 733 • FLAT COATED RETRIEVER

P/M • MOONSTRUCK MAKE SOME NOISE, ÖHZB/FCR 2200, 25.09.2017

MAJ: GRUBER MARLIES MARIA

3 • 323 • AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER

P/M • SKYGLOWS ZOOM, SPKP 3263, 14.09.2018

MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA