_piatok_puppy

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · MINOR PUPPY BIS

(rozhodca/Judge: Danková Patrícia, SK)

1 / 213 / CANE CORSO / P/M

TOKYO DE GREY BLOOD J.M., SPKP 2542, 25.03.2021

CH: SASULA KAMILA, MAJ: CELERIK TOMÁŠ

2 / 1095 / BOULEDOGUE FRANCAIS / S/F

ELLA COCO BULL-CUP-JANNY, SPKP 7711, 08.05.2021

CH: CUPÁKOVÁ JANA, MAJ: CUPÁKOVÁ JANA

3 / 1215 / GRIFFON BELGE / S/F

CHRISTINA OD HUNKOVSKÉHO RYBNÍKA, CMKU/BEG/5192/21, 14.03.2021

CH: MACÍKOVÁ MARCELA, MAJ: MACÍKOVÁ MARCELA

_piatok_dorast

NAJKRAJŠÍ DORAST · PUPPY BIS

(rozhodca/Judge: Uhlíková Monika, SK)

1 / 599 / DACHSHUND KURZHAAR ZWERG / S/F

BERNADETTE BEST GIRL Z KAMZIČEJ LÚKY, SPKP 6783, 14.12.2020

CH: KOVAČIČOVÁ MARCELA, MAJ: KOVAČIČOVÁ MARCELA

2 / 92 / ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK / S/F

ODESSA CORDA ELIZABETH LUPORUM, SPKP 4336, 18.01.2021

CH: ČIČMANCOVÁ ELIŠKA, MAJ: KADLEC MIROSLAV

3 / 332 / NEWFOUNDLAND / S/F

JULLY SAVAGE BLOW, CMKU/NF/6822/20, 06.12.2020

CH: DUDEK MARTIN, MAJ: DUDEK MARTIN

_piatok_veteran

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · VETERAN BIS

(rozhodca/Judge: Chrpová Veronika, CZ)

1 / 1105 / CANICHE GRAND BLANC / S/F

KAYLEN´S CRYSTAL QUEEN OF THE DRAGON, SPKP 252, 05.06.2012

CH: PEISER & RIVENBURGH, MAJ: PROCHOTSKÁ KATARÍNA

2 / 730 / SIBERIAN HUSKY / S/F

EKAJA OF SNIEGO ŠUNYS, LSVK SH 0347/13, 25.04.2013

CH: GUDMONIENE INGRIDA, MAJ: GUDMONIENE INGRIDA

3 / 1222 / LHASA APSO / S/F

MOIRA GEMA-ROSES, SPKP 470, 23.11.2011

CH: GERŠIČOVÁ MARIE, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIA

_piatok_narodna_cena

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA * GRAND PRIX NATIONAL BREEDS

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, CZ)

1 / 893 / SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ / P/M

CASH DANIBULL, SPKP RG 1814, 07.05.2019

CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: ĎURDINA DUŠAN

2 / 90 / ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK / P/M

CULLEN MIRACLE MIA, SPKP 3721, 04.01.2017

CH: PAVLÍKOVÁ MIRIAM, MAJ: PAVLÍKOVÁ MIRIAM

3 / 153 / SLOVENSKÝ ČUVAČ / P/M

CHYRO NA STAROM MLYNISKU, SPKP 10702, 18.08.2019

CH: HUDÁKOVÁ HELENA, MAJ: ZMIJOVÁ RENÁTA

_piatok_cestna

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS

(rozhodca/Judge: Konečný Marián, SK)

1 / 81 / CANE DA PASTORE BERGAMASCO / P/M

CONTE, OHZB/CPB 24, 28.03.2017

CH: NAVA FABRIZIO, MAJ: RESCH WERNER

2 / 939 / ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK / P/M

FISKAL Z BOJNICKÝCH ÚDOLOV, SPKP 2375, 08.04.2015

CH: LEVICKÝ PAVOL, MAJ: ŠKRABÁK VLADIMÍR

3 / 827 / RHODESIAN RIDGEBACK / S/F

BAILEY MEGANN MUNGU, SPKP 1939, 01.06.2015

CH: TROJANOVÁ ŽANETA, MAJ: KOLLÁROVÁ LENKA

_piatok_neuznane

NAJKRAJŠÍ JEDINEC Z PLEMIEN NEUZNANÝCH FCI / NON FCI RECOGNIZED BREEDS COMPETITION

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1 / 1346 / LOUISIANA CATAHOULA / P/M

AMREN QALETAQA, SPKP RG 662, 01.06.2019

CH: ĎUROVSKÁ MONIKA, MAJ: MIHÁLIKOVÁ MÁRIA

2 / 1332 / AMERICAN HAIRLESS TERRIER / P/M

UMAR PUNTO VALENTINO, N REG/ABT/626/18, 01.10.2018

CH: DYNTROVÁ ROMANA, MAJ: PLEYEROVÁ IVETA

3 / 1355 / TATRANSKÝ DURIČ / S/F

ALEA ZEMPLÍNSKE SRDCE, SPKP RG 1827, 03.10.2020

CH: VARGOVÁ NELA, MAJ: VARGOVÁ VIVIEN

_piatok_junior_01

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

112 / COLLIE ROUGH / S/F

ILLUSION OF PERFECTION OF EMIBER, CMKU/CD/25349/-21/20, 12.04.2020

CH: STOPPINI ROBERTO, MAJ: VÁCHOVÁ MARCELA

_piatok_junior_02

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

200 / BULLMASTIFF / P/M

SAFETY OF FLATLAND XANDER CAGE, MET.BULLM.1206/20, 06.03.2020

CH: KÓZEL GYULA, MAJ: KÓZEL GYULA

_piatok_junior_03

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 3

rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

483 / CAIRN TERRIER / P/M

CAIRN BRIES CALLE PRINCIPAL, PKR.III-89779, 26.03.2020

CH: BRIESKE SIMONE & FRANK, MAJ: SOBCZYK MICHAŁ

_piatok_junior_04

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

611 / DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN / S/F

DISNEY MAŤKOV DVOR, SPKP 6956, 29.08.2020

CH: PASERINOVÁ ZUZANA, MAJ: MALICHOVÁ BLANKA

_piatok_junior_05

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

732 / XOLOITZCUINTLE STANDARD / P/M

CARLOS INYA’S RAINBOW, CMKU/MEN/190/20, 08.04.2020

CH: VRÁTNÍKOVÁ IVANA, MAJ: JACKWERTHOVÁ PETRA

_piatok_junior_06

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

783 / DALMATINSKI PAS / S/F

BELOE ZOLOTO ARIA , SPKP 1569, 02.11.2020

CH: VOLKOVÁ TATJANA, MAJ: PÓDAOVÁ ALEXANDRA

_piatok_junior_07

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

837 / DEUTSCHER DRAHTHAAR. VORSTEHHUND / S/F

CSERENCI KARINA, MET.DSZNV.790/20, 27.05.2020

CH: KONYECSNI KÁROLY, MAJ: SKLADAN GABRIEL

_piatok_junior_08

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

931 / CHESAPEAKE BAY RETRIEVER / S/F

DREAM DAISY OD HOŠŤÁLKY, CLP/CBR/1636, 27.10.2020

CH: KUCHAŘOVÁ JANA, MAJ: KUCHAŘOVÁ JANA

_piatok_junior_09

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

1257 / SHIH TZU / P/M

ASTAIRE FIERY GLAMOUR, CMKU/SHI/6974/20, 19.04.2020

CH: PAVELCOVÁ ADÉLA, MAJ: PAVELCOVÁ ADÉLA

_piatok_junior_10

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

1274 / BORZOI / P/M

ESTET CLASSIC FILIPOK, CMKU/B/4305/-21/20, 19.04.2020

CH: KASEMETS NATALIE & GORBATŠJOVA OLGA, MAJ: BRUNNER ŠÁRKA

_piatok_junior_bis

JUNIOR BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1 / 200 / BULLMASTIFF / P/M

SAFETY OF FLATLAND XANDER CAGE, MET.BULLM.1206/20, 06.03.2020

CH: KÓZEL GYULA, MAJ: KÓZEL GYULA

2 / 483 / CAIRN TERRIER / P/M

CAIRN BRIES CALLE PRINCIPAL, PKR.III-89779, 26.03.2020

CH: BRIESKE SIMONE & FRANK, MAJ: SOBCZYK MICHAŁ

3 / 1274 / BORZOI / P/M

ESTET CLASSIC FILIPOK, CMKU/B/4305/-21/20, 19.04.2020

CH: KASEMETS NATALIE & GORBATŠJOVA OLGA, MAJ: BRUNNER ŠÁRKA

_piatok_fci_01

BEST IN GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Lozič Željko, RS)

1 / 28 / BEARDED COLLIE / P/M

ALISTAIR´S DRESSES TO THE NINES, CMKU/BEC/3198/-19/18, 28.02.2018

CH: ANDERSSON LONNER NINA, MAJ: ZDAŘIL JAN + MACHÁČKOVÁ PAVLA

2 / 2 / AUSTRALIAN CATTLEDOG / P/M

ARES JAŠIBO-KEN, SPKP 140, 02.08.2019

CH: ŠIMOVÁ JANA, MAJ: ĎURÍK SAMUEL + VĚTŘÍČKOVÁ LEA

3 / 90 / ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK / P/M

CULLEN MIRACLE MIA, SPKP 3721, 04.01.2017

CH: PAVLÍKOVÁ MIRIAM, MAJ: PAVLÍKOVÁ MIRIAM

_piatok_fci_02

BEST IN GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Denk Csaba, HU)

1 / 393 / ZWERGSCHNAUZER PFEFFERSALZ / S/F

ROSA DENTIS, PKR.II-140329, 23.12.2019

CH: SITKIEWICZ EWA & TOMASZ, MAJ: SITKIEWICZ EWA & TOMASZ

2 / 384 / TOSA / P/M

AI-ASHURA KATSURO AZARIO, SPKP 265, 22.04.2018

CH: JURASOVÁ TATIANA, MAJ: ĎURIŠ TOMÁŠ + JURASOVÁ TATIANA

3 / 299 / GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND / S/F

MOLLY MY WILD BEAUTY CLARK S FUTURE, CMKU/VSP/4115/20, 13.03.2020

CH: BĚHULOVÁ JANA, MAJ: DOFKOVÁ PETRA

_piatok_fci_03

BEST IN GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Uhlíková Monika, SK)

1 / 519 / KERRY BLUE TERRIER / S/F

DINNYÉSVÁROSI WALKING ON THE MOON, MET.KBT.90/19, 14.06.2019

CH: TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN, MAJ: SZOVÉNYIOVÁ ZUZANA + TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN

2 / 546 / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER / P/M

BREMBO ACHERON SLOVAKIA, SPKP 1388, 05.04.2017

CH: ODNECHTA RADOVAN, MAJ: ODNECHTA RADOVAN

3 / 432 / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER / P/M

BONUS SPECIAL OF FIANNA TEAM, MET.AMST.184/18, 12.12.2017

CH: TIBAY NORBERT, MAJ: BAURAND ROBERT

_piatok_fci_04

BEST IN GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Fridrichová Marcela, SK)

1 / 607 / DACHSHUND LANGHAAR / P/M

ERAGON REIBERRY, CLP/J/99806, 26.10.2019

CH: REITLOVÁ VĚRA, MAJ: REITLOVÁ VĚRA

2 / 616 / DACHSHUND LANGHAAR ZWERG / P/M

COOPER ICONIC ADACAIS AUGUS, CLP/JTK/95614, 04.09.2017

CH: AUGUSTIN JOSEF, MAJ: SEČKAŘ JAN + SEČKAŘOVÁ KAROLÍNA

3 / 612 / DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN / S/F

MARVEL GREIT TAKARA, SPKP 6927, 10.10.2019

CH: MARINA N.V., MAJ: KOVALICKÁ LINDA

_piatok_fci_05

BEST IN GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Ridarčíková Gabriela, SK)

1 / 664 / BASENJI / P/M

RIVER SONG DANNY PINK , CLP/BSN/1079, 16.10.2019

CH: ZEVYAKIN DMITRIJ, MAJ: LAZAROVOVÁ ALENA

2 / 703 / SAMOYED / P/M

LUCKY LOVE BE MINE, RKF 6054505, 17.11.2020

CH: OZHEGOVA OLGA, MAJ: GALLYOVÁ LAURA

3 / 730 / SIBERIAN HUSKY / S/F

EKAJA OF SNIEGO ŠUNYS, LSVK SH 0347/13, 25.04.2013

CH: GUDMONIENE INGRIDA, MAJ: GUDMONIENE INGRIDA

_piatok_fci_06

BEST IN GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav, SK)

1 / 800 / RHODESIAN RIDGEBACK / P/M

MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA, SPKP 2538, 27.01.2020

CH: KLÁPOVÁ IVETA, MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA

2 / 792 / GRAND BASSET GRIFFON VENDÉEN / S/F

DEBUCHER OBSESSION, CLP/GBG/260, 27.12.2018

CH: PHILLIPS V.E., MAJ: KRATINOVÁ RENATA

3 / 831 / SLOVENSKÝ KOPOV / S/F

ANNY OF SLOVAKIA VINEYARD, SPKP 19228, 29.05.2020

CH: BÁLINT LUKÁŠ, MAJ: BÁLINT LUKÁŠ + ASTALOŠOVÁ ERIKA

_piatok_fci_07

BEST IN GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Vítková Viera, SK)

1 / 899 / WEIMARANER KURZHAAR / P/M

VIS A VIS ALIVE SILVER, PKR.VII-19465, 07.06.2020

CH: SEKULAR-ŁUCZAK MAGDALENA, MAJ: SEKULAR-ŁUCZAK MAGDALENA + POŹDZIOCH

MAGDALENA

2 / 839 / DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHHUND / P/M

DURAN NORD BOHEMIA SHERAN, CLP/KO/84633, 14.05.2020

CH: MAREŠOVÁ ANDREA, MAJ: KOVÁCS JOZEF

3 / 832 / BRAQUE D´AUVERGNE / P/M

AARON PIAF ARTEDINAH, CLP/BA/233, 09.04.2019

CH: FIALOVÁ MARKÉTA, MAJ: PEČINKOVÁ ALICE

_piatok_fci_08

BEST IN GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Beke Judit, HU)

1 / 938 / ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK / P/M

LA SCALE QUIET DIGNITY, MET.CSP.716/20, 07.01.2020

CH: SZLÁVY-KOVÁCS LAURA, MAJ: SZLÁVY-KOVÁCS LAURA

2 / 1009 / GOLDEN RETRIEVER / S/F

TRUBLISS LOVIN’ YOU, PKR.VIII-39462, 07.05.2019

CH: WOJTALA AGNIESZKA, MAJ: WOJTALA AGNIESZKA

3 / 924 / AMERICAN COCKER SPANIEL UNICOLOUR / S/F

LAYTON GOOD GIRL GONE BAD, SPKP 2118, 31.07.2020

CH: VOLÁRIKOVÁ LINDA, MAJ: BLAŽKOVÁ MARCELA + STRÁNSKA DIANA

_piatok_fci_09

BEST IN GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Chrpová Veronika, CZ)

1 / 1089 / BOULEDOGUE FRANCAIS / P/M

DARCLEE EXTREME SATISFACTION, COR A 3860-20/101, 16.03.2020

CH: LUCAN CRISTIAN AND EUGENIA, MAJ: TIBAY NORBERT + CONSTANTINESCU CIPRIAN GAVRIL

CONSTANTIN

2 / 1221 / LHASA APSO / P/M

UTAR GEMA – ROSES, SPKP 704, 12.11.2017

CH: GERŠIČOVÁ MARIE, MAJ: GERŠIČOVÁ MÁRIA

3 / 1229 / MALTESE / S/F

PARTY GIRL MONWHITE STAR, CMKU/MA/11030/19, 24.12.2019

CH: KUPICOVÁ MONIKA, MAJ: KUPICOVÁ SIMONA

_piatok_fci_10

BEST IN GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Lozič Željko, RS)

1 / 1315 / WHIPPET / P/M

EMILLIO GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 772, 02.09.2019

CH: VOJTEK VLASTISLAV, MAJ: CSOGLEIOVÁ ANDREA

2 / 1273 / AFGHAN HOUND / S/F

AUDREY HEPBURN GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 386, 11.06.2017

CH: VOJTEK VLASTISLAV A PETRA, MAJ: MAYER DENISA

3 / 1276 /BORZOI P/M

OLIVER´S CARAMAN CELKOVIY JANMAR, SPKP 554, 25.04.2020

CH: KOVAČEVIČ DEJAN, MAJ: DOJČAN MARTIN

_piatok_fci_bis

BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: VONDROUŠ OTAKAR, CZ)

1 / 519 / KERRY BLUE TERRIER / S/F

DINNYÉSVÁROSI WALKING ON THE MOON, MET.KBT.90/19, 14.06.2019

CH: TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN, MAJ: SZOVÉNYIOVÁ ZUZANA + TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN

2 / 28 / BEARDED COLLIE / P/M

ALISTAIR´S DRESSES TO THE NINES, CMKU/BEC/3198/-19/18, 28.02.2018

CH: ANDERSSON LONNER NINA, MAJ: ZDAŘIL JAN + MACHÁČKOVÁ PAVLA

3 / 800 / RHODESIAN RIDGEBACK / P/M

MANZILI MALIIK SLUNCE ŽIVOTA, SPKP 2538, 27.01.2020

CH: KLÁPOVÁ IVETA, MAJ: LAKOTOVÁ LÍVIA