01_big_vet

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · BEST VETERAN

(rozhodca/Judge: Bíroš Milan)

1 • 278 • SCHNAUZER PFEFFERSALZ

P/M • ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT, CMKU/KS/7706/09, 23.04.2009

MAJ: POKORNÁ KAMILA

2 • 584 • DALMATINSKI PAS

P/M • ARIS DI ASSONANZA, CLP/DA/6707, 09.03.2011

MAJ: STEMMER VERONIKA

3 • 558 • BEAGLE

P/M • FONTEPOSCA´S FACE TO FACE, VDH/BCD 12-294, 05.01.2012

MAJ: MAURER MICHAELA

01_big_narodne

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA · GRAND PRIX NATIONAL BREEDS

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor)

1 • 689 • SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

S/F • BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

MAJ: HREŽÍK DANIEL

2 • 65 • ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK

S/F • ALENKA KRHŮV DVŮR, CMKU/CSV/5195/17, 20.11.2017

MAJ: KRHOVJÁKOVÁ PETRA

3 • 629 • SLOVENSKÝ KOPOV

P/M • MISTRAL KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18556, 18.09.2018

MAJ: ČECH ROMAN

4 • 106 • SLOVENSKÝ ČUVAČ

S/F • ODETA MAPA, SPKP 10670, 08.05.2019

MAJ: DUBOVSKÝ JAROSLAV

01_jbig_01

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

99 • SHETLAND SHEEPDOG

S/F • PARTNERIN CRIME PONAD WSZYSTKO, PKR.I-93066, 07.07.2019

MAJ: ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA WERONIKA

01_jbig_02

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

144 • CANE CORSO

P/M • JETTEO SOUL GUARD, SPKP 2051, 20.04.2019

MAJ: ZIBRÍK BRANISLAV

01_jbig_03

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

403 • STAFFORDSHIRE BULL TERRIER

S/F • CORA BOHEMIAN BLACK HAWK, CMKU/SBT/12963/19, 05.05.2019

MAJ: MENCLÍK PAVEL + MENCLÍK PAVEL

01_jbig_04

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 4

468 • DACHSHUND RAUHHAAR

S/F • ALINA VOM STEINKREUZ O, VDH/DTK 19T0343R, 24.02.2019

MAJ: TOPEL DIRK

01_jbig_05

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

502 • CHOW-CHOW RED AND OTHERS

P/M • CAEZARIO L’EMPERI DJALO, ÖHZB/CHOW 2718, 21.05.2019

MAJ: GRABNER RAMONA

01_jbig_06

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

601 • RHODESIAN RIDGEBACK

P/M • SOCRATES LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2400, 16.05.2019

MAJ: HNÁTKO MILAN + MÜLLEROVÁ DANA

01_jbig_07

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

652 • ENGLISH SETTER

P/M • DORIAN GRAY AVALONSGLORY VOM BUCHENFORST, JR 708428 ES, 01.06.2019

MAJ: KUMMEL KONRAD

01_jbig_08

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

776 • LABRADOR RETRIEVER

S/F • VITTORIA MISTERIOSA Z CHOČE, SPKP 7291, 09.11.2019

MAJ: PALUŠKOVÁ KATARÍNA

01_jbig_09

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

847 • CANICHE NAIN NOIR

P/M • CHARMEURHUSETS BOND NO. 9 OF ENVY, CMKU/P/21042/-19/19, 02.03.2019

MAJ: KYNCLOVÁ EVA

01_jbig_10

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

1011 • WHIPPET

S/F • ALIJAMO´S FEMME FATALE, SPKP 777, 26.09.2019

MAJ: SLEZÁKOVÁ BEATA

01_jbis_00

JUNIOR BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: Jílková Zdenka)

1 • 652 • ENGLISH SETTER

P/M • DORIAN GRAY AVALONSGLORY VOM BUCHENFORST, JR 708428 ES, 01.06.2019

MAJ: KUMMEL KONRAD

2 • 468 • DACHSHUND RAUHHAAR

S/F • ALINA VOM STEINKREUZ O, VDH/DTK 19T0343R, 24.02.2019

MAJ: TOPEL DIRK

3 • 1011 • WHIPPET

S/F • ALIJAMO´S FEMME FATALE, SPKP 777, 26.09.2019

MAJ: SLEZÁKOVÁ BEATA