02_big_veteran

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · BEST VETERAN

(rozhodca/Judge: Cwieceková Anna)

1 • 276 • LEONBERGER

S/F • CHERRY LÖWE VON BLUMENGARTEN, SPKP 1636, 04.11.2010

MAJ: PLEŠKO MILAN

2 • 305 • SCHNAUZER PFEFFERSALZ

P/M • ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT, CMKU/KS/7706/09, 23.04.2009

MAJ: POKORNÁ KAMILA

3 • 716 • AMERICAN COCKER SPANIEL BLACK

S/F • ANTEIA NERA TELEION, SPKP 1599, 07.06.2009

MAJ: KAROLUSOVÁ PETRA

02_big_narodne_plemena

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA · GRAND PRIX NATIONAL BREEDS

(rozhodca/Judge: Javorčík Vladimír)

1 • 699 • SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

S/F • BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

MAJ: HREŽÍK DANIEL

2 • 122 • SLOVENSKÝ ČUVAČ

P/M • CHARIS CARIN DOM, SPKP 10522, 31.01.2018

MAJ: SCHUCHMANN JURAJ

3 • 67 • ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK

S/F • ALENKA KRHŮV DVŮR, CMKU/CSV/5195/17, 20.11.2017

MAJ: KRHOVJÁKOVÁ PETRA

4 • 652 • SLOVENSKÝ KOPOV

P/M • MISTRAL KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18556, 18.09.2018

MAJ: ČECH ROMAN

02_jbis_01

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

4 • AUSTRALIAN SHEPHERD

P/M • BÉĎA SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/5917/19, 06.11.2019

MAJ: MEDVECKÝ MAREK + CHODÁSOVÁ NATÁLIA

02_jbig_02

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

225 • DOGO ARGENTINO

P/M • RANGO DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1643, 30.05.2019

MAJ: PUCHOŇOVÁ OĽGA

02_jbig_03

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

416 • STAFFORDSHIRE BULL TERRIER

S/F • CORA BOHEMIAN BLACK HAWK, CMKU/SBT/12963/19, 05.05.2019

MAJ: MENCLÍK PAVEL + MENCLÍK PAVEL

02_jbig_04

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

470 • DACHSHUND LANGHAAR

P/M • ERAGON REIBERRY, CLP/J/99806, 26.10.2019

MAJ: REITLOVÁ VĚRA

02_jbig_05

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

550 • PERRO SIN PELO DEL PERÚ GRANDE

S/F • SONDERWOL LEGEND YUTARA, RKF 5651810 R, 19.06.2019

MAJ: HEČKOVÁ BARBORA

02_jbig_06

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

601 • DALMATINSKI PAS

P/M • CORTESE DI ASSONANZA, CLP/DA/7474, 27.03.2019

MAJ: FULÍNOVÁ LIANA

02_jbig_07

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

688 • RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA

S/F • MAGASPARTI RUTINOS OKTÁVIA, MET.MV. 3135/19, 15.03.2019

MAJ: NAGY ĽUDOVÍT

02_jbig_08

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

790 • LAGOTTO ROMAGNOLO

P/M • FOOGEL RINO RUFINO, SPKP 488, 14.10.2019

MAJ: KADNÁROVÁ JANA

02_jbig_09

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

947 • MOPS (PUG)

S/F • REBEKAH PIBARO, CMKU/MOP/7724/19, 06.07.2019

MAJ: PANÝREK PATRIK

02_jbig_10

JUNIOR BEST OF GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

1036 • WHIPPET

P/M • EMILLIO GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 772, 02.09.2019

MAJ: CSOGLEIOVÁ ANDREA

02_jbis_00

JUNIOR BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: Václavík Miroslav)

1 • 688 • RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA

S/F • MAGASPARTI RUTINOS OKTÁVIA, MET.MV. 3135/19, 15.03.2019

MAJ: NAGY ĽUDOVÍT

2 • 947 • MOPS (PUG)

S/F • REBEKAH PIBARO, CMKU/MOP/7724/19, 06.07.2019

MAJ: PANÝREK PATRIK

3 • 4 • AUSTRALIAN SHEPHERD

P/M • BÉĎA SRDCOVÉ ESO, CMKU/AUO/5917/19, 06.11.2019

MAJ: MEDVECKÝ MAREK + CHODÁSOVÁ NATÁLIA