Duodanube | Online prihlasovanie
17969
page-template-default,page,page-id-17969,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,hide_top_bar_on_mobile_header,transparent_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,hide_inital_sticky,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

Online prihlasovanie

1. uzávierka

18. 6. 2024

2. uzávierka

9. 7. 2024

3. uzávierka

30. 7. 2024

Štatistický prehľad prihlásených psov nájdete na stránke www.onlinedogshows.sk. Priebežne sa aktualizuje aj medzi uzávierkami.

Prihlasovanie: www.onlinedogshows.sk.

prihlasuje sa na:

BRATISLAVA Danube CACIB 2024,

piatok 16. august 2024

prihlasuje sa na:

BRATISLAVA Duodanube 2024,

2x CACIB, sobota 17. & nedeľa 18. august 2024

Rýchly návod ako poslať prihlášku:

 

  1. Po zaregistrovaní sa na onlinedogshows.sk stránke a prihlásení sa na nej začnite vyplnením profilu v Menu – Moje údaje. Nezabudnite si prečítať podmienky používania a zaškrtnúť, že súhlasíte s podmienkami. Pred zatvorením karty Moje údaje uložte Vaše údaje kliknutím na disketu na hornej lište (uložiť zmeny).
  2. V ďalšom kroku zaevidujte svojich psov v Menu – Moje Psy. Vyplňte všetky požadované údaje a zadávanie vždy dokončite ich uložením kliknutím na disketu (uložiť zmeny). Ak chcete zaevidovať ďalšieho psa, pokračujte kliknutím na Nový záznam v okne Moje psy.
  3. V treťom kroku môžete vyplniť prihlášku v Menu – Moje Nové prihlášky. Po otvorení treba zvoliť konkrétnu výstavu (BRATISLAVA Danube CACIB 2024, piatok 16. august 2024 a/ alebo BRATISLAVA Duodanube 2024 – 2x CACIB, sobota 17. & nedeľa 18. august 2024) a následne psa, ktorého chcete prihlásiť. Po tomto kroku už len postupne vyplníte formulár podľa potreby. Povinné údaje sú označené červenou farbou. V prípade, že chcete odoslať naraz viacero prihlášok (prihlasujete viac psov alebo na viaceré výstavy) na konci formulára v poli Pridať ďalšiu prihlášku? zvoľte Áno a vyplňte ďalší formulár. V opačnom prípade, resp. po vyplnení všetkých prihlášok, kliknite na tlačidlo Pošli všetky prihlášky.
  4. Prihlásenie psa a suky do súťaže Najkrajší pár môžete vyplniť len na prihláške druhého jedinca opačného pohlavia toho istého plemena a zvoliť budete môcť len opačné pohlavie (zobrazí sa v ponuke v príslušnom okne).
  5. Výstavné poplatky uhraďte až po registrácii – odoslaní prihlášok na danú výstavu, na základe e-mailu, v ktorom nájdete výšku poplatku, bankové spojenie a variabilný symbol. Bez správneho variabilného symbolu nebude možné identifikovať vašu platbu. Úhradu vykonajte do 24 hodín po prihlásení. Úhrada musí byť vykonaná najneskôr v príslušnej uzávierke, v opačnom prípade vám vznikne nedoplatok, resp. Vaša prihláška bude vymazaná (podmienky budú uvedené v propozíciách danej výstavy).
  6. Pre zmenu triedy alebo storno prihlášky platia podmienky uvedené v propozíciách výstavy. Kontaktujte prosím príslušného usporiadateľa.
  7. Prihlášky, ku ktorým nebudú priložené všetky potrebné doklady (pracovný certifikát pre triedu pracovnú, doklad o získaní šampionátu pre triedu šampiónov a čestnú), budú bez urgovania chýbajúcich dokladov a upozornenia majiteľa psa na túto skutočnosť, preradené do triedy otvorenej.
Translate »