VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA · GRAND PRIX NATIONAL BREEDS (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

03_narodna

1/105/ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK//S/F/LETY SIA CORDA ELIZABETH LUPORUM, SPKP 4199, 23.02.2020

//MAJ: ČIČMANCOVÁ ELIŠKA


2/902/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ//P/M/DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

//MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT


3/184/SLOVENSKÝ ČUVAČ//P/M/CHYRO NA STAROM MLYNISKU, SPKP 10702, 18.08.2019

//MAJ: ZMIJOVÁ RENÁTA

4/837/SLOVENSKÝ KOPOV//S/F/ZAMBA Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 18415, 06.07.2018

//MAJ: ADAMČÍKOVÁ MÁRIA

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · MINOR PUPPY BIS (rozhodca/Judge: VOJTEKOVÁ IVETA)

03_minor-puppy

1/814/RHODESIAN RIDGEBACK//S/F/KILIMANJARO RAIN OF LUANDA, SPKP 2806, 15.04.2022

//MAJ: KRCHŇAVÁ MILADA


2/1001/GOLDEN RETRIEVER//S/F/CHARITY DIAMOND IN THE HEART, SPKP 4501, 21.04.2022

//MAJ: NÁSADOVÁ KATARÍNA


3/1179/CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (TRICOLOUR)//P/M/NIKAI OF AN EXCELLENT CHOICE, SPKP 4309, 11.03.2022

//MAJ: BOBRÍKOVÁ ANGÉLIQUE

NAJKRAJŠÍ DORAST · PUPPY BIS (rozhodca/Judge: ERDÖS LÁSZLÓ)

03_dorast

1/737/XOLOITZCUINTLE STANDARD//P/M/PABLO ESCOBAR, JR 70018 MEK, 12.01.2022

//MAJ: TIBAY NORBERT


2/758/DALMATINSKI PAS//P/M/BOBA FETT FROM SITH EMPIRE, PKR.VI-26925, 24.12.2021

//MAJ: MOROŃ PAWEŁ


3/459/AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER//P/M/ČIVAS DOM TITANA, JR7 15309 AST, 21.02.2022

//MAJ: POTANČOKOVÁ HELENA

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV · BEST BRACE (rozhodca/Judge: KURIŠ DUŠAN)

03_pary

1/ŠKRABÁK VLADIMÍR, SK – ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK/FISKAL Z BOJNICKÝCH ÚDOLOV * DOROTHEA Z VEJMINKU

2/PÁRIČKOVÁ JANA, SK – DACHSHUND KURZHAAR/ANDY OD PEŇAŽNEJ HORY * FOXIE LEJKIN DVOR

3/ŠIŠKA IVAN, SK – GOLDEN RETRIEVER/WONDER DIAMOND IN THE HEART * BONETT BRIDE QUEEN OF MAGIC

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA · BEST BREEDER’S GROUP (rozhodca/Judge: ČEREŠŇÁKOVÁ KATARÍNA)

03_chovatelska_skupina

1/RHODESIAN RIDGEBACK – LUANDA – CHOVATEĽ: KRCHŇAVÁ MILADA

2/GOLDEN RETRIEVER – DIAMONT IN THE HEART – CHOVATEĽ: NÁSADOVÁ KATARÍNA

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · VETERAN BIS (rozhodca/Judge: PÁL JOZEF)

03_veteran

1/997/GOLDEN RETRIEVER//P/M/IRON DIAMOND IN THE HEART, SPKP 2890, 17.01.2014

//MAJ: NÁSADOVÁ KATARÍNA


2/578/DACHSHUND KURZHAAR//P/M/ANDY OD PEŇAŽNEJ HORY, SPKP 7281, 20.05.2012

//MAJ: PÁRIČKOVÁ JANA


3/131/COLLIE ROUGH//S/F/CLARITY AMNIS RHEI, SPKP 708, 02.04.2013

//MAJ: KAROLUSOVÁ PETRA

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS (rozhodca/Judge: STLOUKALOVÁ VIERA)

03_cestna

1/84/BORDER COLLIE//S/F/FANTASY MEADOWS LEGEMOND, CMKU/BOC/12918/19, 17.07.2019

//MAJ: BABOVÁ KLÁRA


2/745/BAYRISCHER GEBIRGSSCHWEISSHUND//P/M/WRZOS DIANA ANILAS, PKR.VI-20353, 06.06.2016

//MAJ: ORACZ ALDONA + ORACZ PIOTR


3/907/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ//S/F/BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

//MAJ: HREŽÍK DANIEL

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_01

21/AUSTRALIAN SHEPHERD/S/F/SILVER DREAM AUSSIE´S XANTA MARIA, MET.AUST.SHEP.1483/22, 04.12.2021

/MAJ: KANÁTOVÁ LUCIA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_02

402/RUSSKIY TCHIORNY TERRIER/S/F/SAMARA BLACK LEGION, PKR.II-145721, 14.05.2021

/MAJ: ZACHAR AGNIESZKA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_03

550/STAFFORDSHIRE BULL TERRIER/S/F/FATE IN THE STARS AKNITERK, CMKU/SBT/16739/21, 05.10.2021

/MAJ: JUHÁSIK PETER

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_fci_04

620/DACHSHUND RAUHAAR KANINCHEN/P/M/GOZZYTIX LUXONIA, CLP/JTK/105290, 15.11.2021

/MAJ: FAIRAISLOVÁ LENKA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_05

698/LAIKA ZAPADNO-SIBIRSKAIA/S/F/KASEMETSA ILGA, SPKP 787, 18.06.2021

/MAJ: GAVORNÍKOVÁ ANDREA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_06

818/RHODESIAN RIDGEBACK/S/F/J’ADORE LADY OF MANISI, ÖHZB/RHR 2027, 13.08.2021

/MAJ: AIGNER CHRISTIAN + APFOLTERER ROBERT NULL

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_07

913/WEIMARANER KURZHAAR/P/M/DASH D´ARGENTO SUERTE, CLP/VOK/11894, 09.04.2021

/MAJ: VŠETIČKA ROMAN

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_08

931/CAO DE AQUA PORTUGUÉS/P/M/CLEO ESPIRITO DE AQUA, SPKP 82, 11.11.2021

/MAJ: DRÁBIK PETER

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_09

1273/TIBETAN TERRIER/S/F/QUEEN OF DARKNESS, CMKU/TT/1943/21, 10.10.2021

/MAJ: HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

03_junior_10

1290/GREYHOUND/S/F/SOUTHPOINT LUNA LIMA, PKR.X-13442, 12.05.2021

/MAJ: WERON HALINA

JUNIOR BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

03_junior_bis

1/1290/GREYHOUND//S/F/SOUTHPOINT LUNA LIMA, PKR.X-13442, 12.05.2021

//MAJ: WERON HALINA


2/21/AUSTRALIAN SHEPHERD//S/F/SILVER DREAM AUSSIE´S XANTA MARIA, MET.AUST.SHEP.1483/22, 04.12.2021

//MAJ: KANÁTOVÁ LUCIA


3/550/STAFFORDSHIRE BULL TERRIER//S/F/FATE IN THE STARS AKNITERK, CMKU/SBT/16739/21, 05.10.2021

//MAJ: JUHÁSIK PETER

BEST IN GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: DRĂGĂNESCU MARIAN)

02_fci_01

1/41/BEAUCERON//P/M/BIAS CANIS MAYRAU, SPKP 1904, 23.01.2016

//MAJ: ŠŤASTNÁ DANKA


2/83/BORDER COLLIE//S/F/VIKINGVISION DIANA, OHZB/BORC 5634, 02.11.2020

//MAJ: FRIEDRICH JACQUELINE


3/155/OLD ENGLISH SHEEPDOG//P/M/JEAN MARAIS SHAGGY EDITION, SPKP 1156, 31.12.2020

//MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA

BEST IN GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: ŠIPKOVSKÝ MARTIN)

03_fci_02

1/291/DEUTSCHE DOGGE GEFLECKT//P/M/CHARIS FROM HARLE ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1942, 31.05.2021

//MAJ: ESATOVSKI SABAN


2/426/TOSA//P/M/AI-ASHURA KATSURO AZARIO, SPKP 265, 22.04.2018

//MAJ: ĎURIŠ TOMÁŠ + JURASOVÁ TATIANA


3/258/BULLMASTIFF//P/M/ALFONSO UNDER THE KING´S WELL, SPKP 822, 13.10.2021

//MAJ: VALENTOVÁ RENÉE + NIŽNÍK MATÚŠ

BEST IN GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: KUBAĽA JAROSLAV

03_fci_03

1/503/FOX TERRIER SMOOTH (HLADKOSRSTÝ)//S/F/AGRIA ZARINA, MET.SF.564/21, 26.03.2021

//MAJ: ROSCH FRANK & EVELYN


2/462/AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER//P/M/SKYGLOWS LOCKED AWAY, SPKP 3660, 06.05.2021

//MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA


3/522/PARSON RUSSELL TERRIER//S/F/ATTRACT ATTENTIONS HERE SHE IZZ, VDH/KFT 26/0009147, 09.04.2021

//MAJ: KOREN SABINE

BEST IN GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: ŠIMONIČ IMRICH)

03_fci_04

1/630/DACHSHUND RAUHHAAR//P/M/DĚDA Z BULÍNA, CLP/J/99924, 12.12.2019

//MAJ: ŠTĚPÁNKOVÁ MAGDALENA


2/595/DACHSHUND KURZHAAR ZWERG//P/M/XCALIBUR THE ONE PRO-EURO , SPKP 6841, 13.05.2021

//MAJ: BELKOVÁ JANA


3/616/DACHSHUND LANGHAAR ZWERG//P/M/MARVEL GREIT ORIN, SPKP 6877, 29.12.2016

//MAJ: KOVALICKÁ LINDA

BEST IN GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: MOMČILOVIĆ BOGNIČ SANJA)

03_fci_05

1/738/XOLOITZCUINTLE STANDARD//P/M/PORFIRIO ARENA, FCM H7852-A, 17.04.2018

//MAJ: TIBAY NORBERT


2/683/DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN)//P/M/ILLUSIONIST POM BOHEMIA PLATINA, CMKU/NS/17353/20, 25.06.2020

//MAJ: ROHAL-ILKIV MIROSLAVA + – –


3/669/BASENJI//S/F/QUEENIE EKIBONDO, CLP/BSN/1074, 28.12.2019

//MAJ: TARASOVIČ DANIEL

BEST IN GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: ERDÖS LÁSZLÓ)

03_fci_06

1/754/CHIEN DE SAINT-HUBERT//P/M/PRISONER OF AZKABAN, MET.BLOODH.207/H/21, 17.05.2021

//MAJ: LOVAS FERENC


2/837/SLOVENSKÝ KOPOV//S/F/ZAMBA Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 18415, 06.07.2018

//MAJ: ADAMČÍKOVÁ MÁRIA


3/744/BAYRISCHER GEBIRGSSCHWEISSHUND//P/M/DIUK VENANDI RED, PKR.VI-23339, 01.01.2019

//MAJ: ORACZ PIOTR

BEST IN GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: VOJTEKOVÁ IVETA)

03_fci_07

1/870/IRISH RED SETTER//P/M/AARON ARNO REDWEED, CLP/IS/16661, 13.04.2019

//MAJ: BOČKOVÁ HANA


2/902/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ//P/M/DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

//MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT


3/841/DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHHUND//P/M/INFERNO VOM LORDHOFF, JR 735914 NKD, 26.08.2020

//MAJ: KOSANIĆ MILOŠ & LENKA

BEST IN GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: FINTOROVÁ ĽUDMILA)

03_fci_08

1/962/FLAT COATED RETRIEVER//P/M/CACI´S JUST NEED SWEETS, SPKP 299, 24.08.2018

//MAJ: MANČÍK GABRIEL


2/927/AMERICAN COCKER SPANIEL BLACK//S/F/LAYTON HASTA LA VISTA BABY, SPKP 2161, 09.04.2021

//MAJ: BLAŽKOVÁ MARCELA + CAISOVÁ SILVIA


3/952/ENGLISH SPRINGER SPANIEL//P/M/WESLEY BOHEMIA JEWELLERY, CLP/ASS/7336, 19.03.2021

//MAJ: GOLINOVSKÁ PETRA + NÁJEMNÍK JAROSLAV

BEST IN GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

03_fci_09

1/1141/CANICHE MOYEN NOIR//P/M/ESTIQ ENDER BANZETTE, SPKP 778, 19.06.2020

//MAJ: PALUŠEKOVÁ BARBORA


2/1233/MOPS (PUG)//S/F/LAVELI ENDZHEL ZARA FOR CORNIKA HAPPY, CMKU/MOP/8301/-21/21, 23.04.2021

//MAJ: BALLAY JOZEF + KHORSSANY DRAHOMIRA


3/1271/TIBETAN TERRIER//P/M/SIDDHARTHA HANDMADE OF DARKNESS, CMKU/TT/1945/-21/21, 16.03.2021

//MAJ: HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA

BEST IN GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: KOCHAN ANNA)

03_fci_10

1/1290/GREYHOUND//S/F/SOUTHPOINT LUNA LIMA, PKR.X-13442, 12.05.2021

//MAJ: WERON HALINA


2/1293/IRISH WOLFHOUND//P/M/CONAN Z BOLKOVY ZAHRADY, CMKU/IW/5242/18, 02.09.2018

//MAJ: SOUKUP LUKÁŠ + VEPŘKOVÁ EVA


3/1302/PICCOLO LEVRIERO ITALIANO//P/M/NOVATICA UNRAVEL US, PKR.X-12107, 28.08.2019

//MAJ: NOWAK MONIKA + WOJTECZEK MARTA

BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: JURSA JOZEF)

03_fci_bis

1/503/FOX TERRIER SMOOTH (HLADKOSRSTÝ)//S/F/AGRIA ZARINA, MET.SF.564/21, 26.03.2021

//MAJ: ROSCH FRANK & EVELYN


2/291/DEUTSCHE DOGGE GEFLECKT//P/M/CHARIS FROM HARLE ELIZABETH´S MEADOWS, SPKP 1942, 31.05.2021

//MAJ: ESATOVSKI SABAN


3/962/FLAT COATED RETRIEVER//P/M/CACI´S JUST NEED SWEETS, SPKP 299, 24.08.2018

//MAJ: MANČÍK GABRIEL