VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA · GRAND PRIX NATIONAL BREEDS (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_narodna_cena

1/865/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ/P/M/DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

//CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT


2/1338/TATRANSKÝ DURIČ/S/F/EZZA Z PROSNÉHO, SPKP RG 1967, 12.06.2021

//CH: FAJTH ROMAN, MAJ: FAJTH ROMAN


3/185/SLOVENSKÝ ČUVAČ/P/M/CHYRO NA STAROM MLYNISKU, SPKP 10702, 18.08.2019

//CH: HUDÁKOVÁ HELENA, MAJ: ZMIJOVÁ RENÁTA


4/93/ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK/P/M/OBI-WAN MALÝ BYSTEREC, SPKP 3704, 16.12.2016

//CH: MEDVECKÝ ĽUBOŠ, MAJ: BREZINOVÁ EVA

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · MINOR PUPPY BIS (rozhodca/Judge: MIKOLKOVÁ ZUZANA)

01_minor_puppy

1/986/LABRADOR RETRIEVER/P/M/RIVERLAB’S LUCKY STRIKE, SPKP 8309, 19.05.2022

//CH: BELÁŇOVÁ IVANA, MAJ: GAŠPAROVÁ ALEXANDRA + GAŠPAROVÁ ZUZANA


2/702/SIBERIAN HUSKY/P/M/MAKE ME SHINE SNOW FLAKE OF ENGEL, SPKP 4145, 03.05.2022

//CH: ENGEL JANA, MAJ: ENGEL JANKA + ENGEL LEONIE


3/1108/CANICHE NAIN BLANC/S/F/DIVINE DIAMOND SWAN JOY IN MOTION, CLP/P/23027, 01.04.2022

//CH: MIRGUSOVÁ JANA, MAJ: MIRGUS RASTISLAV

NAJKRAJŠÍ DORAST · PUPPY BIS (rozhodca/Judge: KOCHAN ANNA)

01_dorast_01

1/723/XOLOITZCUINTLE STANDARD/P/M/PABLO ESCOBAR, JR 70018 MEK, 12.01.2022

//CH: BAZULA SZABOLCS, MAJ: TIBAY NORBERT


2/558/DACHSHUND KURZHAAR/S/F/FOXIE LEJKIN DVOR, SPKP 7924, 01.01.2022

//CH: PÁRIČKOVÁ JANA, MAJ: PÁRIČKOVÁ JANA


3/810/DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHHUND/S/F/GLORIA Z PEČEŇADSKÝCH ROVÍN, SPKP 8045, 04.01.2022

//CH: BARTOVIČ ADAM, MAJ: POTOČKOVÁ SIMONA

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV · BEST BRACE (rozhodca/Judge: DOBŠINSKÝ JÁN)

01_pary

1/RUSÍN RADOSLAV, SK – BORZOI – CÍRDAN KORROLIOV * CATHERINE THE GREAT KORROLIOV


2/PÁRIČKOVÁ JANA, SK – DACHSHUND KURZHAAR – ANDY OD PEŇAŽNEJ HORY * FOXIE LEJKIN DVOR


3/ŠKRABÁK VLADIMÍR, SK – ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK – FISKAL Z BOJNICKÝCH ÚDOLOV * DOROTHEA Z VEJMINKU

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA · BEST BREEDER’S GROUP (rozhodca/Judge: MELICHOVÁ ILDIKÓ)

01_chovatelska_skupina

1/BERNER SENNENHUND – BOHEMIJOS ŽIBUTĖ – CHOVATEĽ: STONKAI RASA AND ARTŪRAS

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · VETERAN BIS (rozhodca/Judge: DUDÁŠ ONDREJ

01_veteran

1/1212/PAPILLON/P/M/NIGHTFIRE’S ATTRACT ATTENTION, PKR.IX-69161, 21.05.2014

//CH: WEBER YVONNE, MAJ: SCHELLENBERGER ANNA


2/171/PUMI/P/M/GALLA-HEGYI SANYI, MET.PM. 36/14, 19.02.2014

//CH: SZALAI LÁSZLÓ, MAJ: KÖVECSES ÁRPÁDNÉ


3/754/DALMATINSKI PAS/P/M/SOMORA´S JUNIPER DREAM, VDH/DVD 4584E, 11.07.2014

//CH: GLASNER MELISSA, MAJ: BUCHHOLZ DORINA

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS (rozhodca/Judge: JURSA JOZEF)

01_cestna_trieda

1/852/RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA/P/M/CESAR DELONGA BOHEMIA, CLP/MOK/5960, 23.03.2017

//CH: DLOUHÁ PATRICIE, MAJ: SVITKOVÁ MARTINA


2/677/PERRO SIN PELO DEL PERÚ GRANDE/P/M/ATAW AWKIPUMA KUSIWALLPA, CMKU/PEN/1453/18, 04.03.2018

//CH: KUBÁČOVÁ LUCIE, MAJ: KUBÁČOVÁ LUCIE


3/874/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ//S/F/BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

//CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: HREŽÍK DANIEL

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_01

163/OLD ENGLISH SHEEPDOG/S/F/STARSHINE OF REALITY DREAM, SPKP 1158, 27.05.2021

/CH: LABOUS ALAIN, MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_02

228/BERNER SENNENHUND/S/F/BEAUTIFUL ROSUNBEE, CMKU/BSP/14761/21, 09.04.2021

/CH: MOJŽÍŠKOVÁ IVETA, MAJ: MOJŽÍŠKOVÁ IVETA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_03

466/AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER/S/F/AXEL`S CAMP LOLA, MET.AMST.312/21, 30.05.2021

/CH: CSIZMADIA ORSOLYA, MAJ: TIBAY NORBERT

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_04

592/DACHSHUND LANGHAAR ZWERG/S/F/HONORIS CAUSA ADACAIS AUGUS, SPKP 6991, 15.06.2021

/CH: AUGUSTIN JOSEF, MAJ: BOHUNOVÁ SILVIA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_05

618/AKITA/P/M/HIDEO MONTARO KUROMA, CMKU/AI/4176/21, 25.10.2021

/CH: STARÁ PETRA, MAJ: STARÁ PETRA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_06

 744/CHIEN DE SAINT-HUBERT/S/F/MINERVA MCGONAGALL, PKR.VI-26013, 17.05.2021

/CH: ARENA MATTEO, MAJ: STACHERZAK PATRYCJA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_07

819/ENGLISH SETTER/P/M/CLOS ERASMUS CASTERLY ROCK, RKF 6283262, 05.06.2021

/CH: LAZAREVA NINA, MAJ: ZEMIAROVÁ MICHELLE

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_08

988/LABRADOR RETRIEVER/P/M/OLAF SUN IN THEIR EYES, SPKP 7849, 03.04.2021

/CH: VALENTOVÁ VIERA, MAJ: VALENTOVÁ VIERA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_09

1083/CANICHE GRAND FAWN/P/M/BACARDI IZ VOLZHSKOY SERENADY , RKF 6292371, 08.06.2021

/CH: YAKIMOVA TATIANA, MAJ: ARPÁŠOVÁ TÍMEA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

01_junior_10

1255/GREYHOUND/S/F/SOUTHPOINT LUNA LIMA, PKR.X-13442, 12.05.2021

/CH: GRACA LUIS FILIPE SILVA, MAJ: WERON HALINA

JUNIOR BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: LEHKONEN HARRI)

01_junior_BIS_2

1/466/AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER/S/F/AXEL`S CAMP LOLA, MET.AMST.312/21, 30.05.2021

//CH: CSIZMADIA ORSOLYA, MAJ: TIBAY NORBERT


2/163/OLD ENGLISH SHEEPDOG/S/F/STARSHINE OF REALITY DREAM, SPKP 1158, 27.05.2021

//CH: LABOUS ALAIN, MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA


3/618/AKITA/P/M/HIDEO MONTARO KUROMA, CMKU/AI/4176/21, 25.10.2021

//CH: STARÁ PETRA, MAJ: STARÁ PETRA

BEST IN GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: VÍTKOVÁ VIERA

01_fci_01

1/42/BEAUCERON//P/M/BIAS CANIS MAYRAU, SPKP 1904, 23.01.2016

//CH: VOKATÁ KATEŘINA, MAJ: ŠŤASTNÁ DANKA


2/185/SLOVENSKÝ ČUVAČ//P/M/CHYRO NA STAROM MLYNISKU, SPKP 10702, 18.08.2019

//CH: HUDÁKOVÁ HELENA, MAJ: ZMIJOVÁ RENÁTA


3/183/SHETLAND SHEEPDOG//S/F/TYCANCY TOP SECRET, ÖHZB/SHET 2804, 12.01.2017

//CH: DORER CHRISTINA, MAJ: DORER CHRISTINA

BEST IN GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

01_fci_02

1/304/DEUTSCHE DOGGE GESTROMT//P/M/LASA STA BALUBA-T DEL PICCOLO JIGO, RKF 5190560, 29.06.2017

//CH: ROBERO LO MARTIRE GABRIELLA SAJA, MAJ: TRETYAKOVA ELENA


2/386/RIESENSCHNAUZER SCHWARZ//P/M/STABLEMASTER’S BLIZZARD, UKU.0560780, 26.04.2021

//CH: FABERGE FRANCES, MAJ: STARCHENKO SERHII


3/398/RUSSKIY TCHIORNY TERRIER//P/M/NERON BLACK LEGION, PKR.II-140013, 01.01.2020

//CH: FLORCZUK ADAM, MAJ: WALCZAK GRAŻYNA

BEST IN GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: KANÁS RÓBERT

01_fci_03

1/466/AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER//S/F/AXEL`S CAMP LOLA, MET.AMST.312/21, 30.05.2021

//CH: CSIZMADIA ORSOLYA, MAJ: TIBAY NORBERT


2/499/FOX TERRIER SMOOTH (HLADKOSRSTÝ)//S/F/AGRIA ZARINA, MET.SF.564/21, 26.03.2021

//CH: KORÓSZ ANDRÁS, MAJ: ROSCH FRANK & EVELYN


3/478/BORDER TERRIER//P/M/BARRY SIREN DE SILVA, CLP/BRT/10035, 22.05.2021

//CH: SERVUS JAN, MAJ: ŠIMŮNEK VLADIMÍR

BEST IN GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: DRĂGĂNESCU MARIAN

01_fci_04

1/590/DACHSHUND LANGHAAR ZWERG//P/M/MARVEL GREIT ORIN, SPKP 6877, 29.12.2016

//CH: MARYINA N.V., MAJ: KOVALICKÁ LINDA


2/567/DACHSHUND KURZHAAR KANINCHEN//S/F/PICOLLO TECKEL NO LIMIT, RKF 6475487, 08.09.2021

//CH: PIKUL EKATERINA, MAJ: MATUŠEKOVÁ MÁRIA


3/581/DACHSHUND LANGHAAR//P/M/ERAGON REIBERRY, CLP/J/99806, 26.10.2019

//CH: REITLOVÁ VĚRA, MAJ: REITLOVÁ VĚRA

BEST IN GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: MIKOLKOVÁ ZUZANA)

01_fci_05

1/724/XOLOITZCUINTLE STANDARD//P/M/PORFIRIO ARENA, FCM H7852-A, 17.04.2018

//CH: MARIA GUADALUPE ARENA, MAJ: TIBAY NORBERT


2/629/ALASKAN MALAMUTE//P/M/ZERO SYMPATHY NEEDED SHAMANROCK, CMKU/AM/8366/21, 27.03.2021

//CH: SEIDLOVÁ RENATA, MAJ: SEIDLOVÁ KATEŘINA


3/645/DEUTSCHER KLEINSPITZ NEUFARBEN//P/M/G-ATHOS IM-KA, SPKP 1604, 30.06.2018

//CH: SOPKO PETER, MAJ: SOPKO PETER + SOPKO HANA

BEST IN GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: ZIMMERMANN FRANZ)

01_fci_06

1/738/BEAGLE//S/F/BROWNIE LITTLE CARPATHIANS, SPKP 2047, 14.02.2021

//CH: POTROK MILAN, MAJ: POTROK MILAN


2/793/RHODESIAN RIDGEBACK//S/F/QUELLEBELLE GIA QWANDOYA, CLP/RR/11305, 17.05.2021

//CH: PÁNKOVÁ HANA, MAJ: PÁNKOVÁ HANA


3/729/BAYRISCHER GEBIRGSSCHWEISSHUND//P/M/DIUK VENANDI RED, PKR.VI-23339, 01.01.2019

//CH: STENCEL GRZEGORZ, MAJ: ORACZ PIOTR

BEST IN GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: MOMČILOVIĆ BOGNIČ SANJA)

01_fci_07

1/861/RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA//S/F/ARENA DANUBE SLOVAKIA, SPKP 4033, 11.08.2020

//CH: DEMČÁK JOZEF, MAJ: DEMČÁK JOZEF


2/807/DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHHUND//P/M/INFERNO VOM LORDHOFF, JR 735914 NKD, 26.08.2020

//CH: KOSANIĆ LENKA A MILOŠ , MAJ: KOSANIĆ MILOŠ & LENKA


3/887/WEIMARANER KURZHAAR//S/F/ASTRID Z ČASTOVSKÝCH HÁJOV, SPKP 2093, 28.06.2020

//CH: ČILEK JÁN, MAJ: ČILEK JÁN

BEST IN GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: JURSA JOZEF)

01_fci_08

1/1006/LABRADOR RETRIEVER//S/F/ELDERBERRY BLOSSOM MASCOT SKIF, UKU.0387332, 19.07.2018

//CH: STEPANENKO OLENA, MAJ: TISHCHENKO OLEKSANDR


2/1016/LAGOTTO ROMAGNOLO//S/F/THESTRUP´S SPECIAL WHITE ROSE, SPKP 556, 09.06.2020

//CH: THESTRUP JETTE, MAJ: KADNÁROVÁ JANA


3/905/ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK//S/F/DOUBLE GLOW FALEDO, CLP/AC/39488, 22.10.2019

//CH: DVOŘÁKOVÁ MARTINA, MAJ: DVOŘÁKOVÁ MARTINA

BEST IN GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

01_fci_09

1/1239/SHIH TZU//S/F/CAIRITHY-KIM MAGIC ANALAND, SPKP 964, 01.12.2018

//CH: ĎURIŠOVÁ ZUZANA, MAJ: ĎURIŠOVÁ ZUZANA


2/1103/CANICHE MOYEN NOIR//P/M/CEN CLARENCE’S BLACK TULIP, EST-03371/19, 15.06.2019

//CH: SIIL INGA, MAJ: LÕPP-ELMESTE REGINA HELENA

 

3/1193/MALTESE//S/F/PARTY GIRL MONWHITE STAR, CMKU/MA/11030/19, 24.12.2019

//CH: KUPICOVI MONIKA A SIMONA, MAJ: KUPICOVÁ MONIKA A SIMONA

BEST IN GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: VOJTEKOVÁ IVETA)

01_fci_10

1/1265/IRISH WOLFHOUND//S/F/VANITY FAIR DEI MANGIALUPI, ROI 16/63401, 29.01.2019

//CH: IORI DANIELA & POLI MARCELLO, MAJ: IORI DANIELA & POLI MARCELLO


2/1317/WHIPPET//S/F/TYLKO TY YOSHIE, PKR.X-12217, 14.11.2020

//CH: SZOPA JUSTYNA, MAJ: STRAKSZYS-GADOMSKA MAŁGORZATA


3/1244/AFGHAN HOUND//P/M/SHOU GERAT MOONLIGT RIDER, UKU.0436122, 28.04.2019

//CH: OSIPOVA I, MAJ: KOLOMIIETS KATERYNA + MAKSIMENKO OLGA

BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: HEIKKINEN-LEHKONEN PAULA

duo_piatok_BIS

1/42/BEAUCERON//P/M/BIAS CANIS MAYRAU, SPKP 1904, 23.01.2016

//CH: VOKATÁ KATEŘINA, MAJ: ŠŤASTNÁ DANKA


2/466/AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER//S/F/AXEL`S CAMP LOLA, MET.AMST.312/21, 30.05.2021

//CH: CSIZMADIA ORSOLYA, MAJ: TIBAY NORBERT


3/724/XOLOITZCUINTLE STANDARD//P/M/PORFIRIO ARENA, FCM H7852-A, 17.04.2018

//CH: MARIA GUADALUPE ARENA, MAJ: TIBAY NORBERT