VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA · GRAND PRIX NATIONAL BREEDS (rozhodca/Judge:MATYÁŠ JAROSLAV)

02_narodna_cena

1/971/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ/P/M/DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

//MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT


2/97/ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK/P/M/MUFASA ŠEDÝ POKLAD, CMKU/CSV/5922/19, 01.12.2019

//MAJ: LEDVINOVÁ DOMINIKA


3/908/SLOVENSKÝ KOPOV//S/F/ANNY OF SLOVAKIA VINEYARD, SPKP 19228, 29.05.2020

//MAJ: BÁLINT LUKÁŠ + ASTALOŠOVÁ ERIKA


4/194/SLOVENSKÝ ČUVAČ/P/M/CHYRO NA STAROM MLYNISKU, SPKP 10702, 18.08.2019

//MAJ: ZMIJOVÁ RENÁTA

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · MINOR PUPPY BIS (rozhodca/Judge: FINTOROVÁ ĽUDMILA)

02_mladsi_dorast

1/1431/WHIPPET/P/M/INDIANA JONES GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 1018, 16.04.2022

/MAJ: LIEGL CHRISTINE + HORNAKOVÁ DOMINIKA


2/1063/GOLDEN RETRIEVER/S/F/BIANCA ROME BOHEMIA WILD PEARL, CLP/GR/23756, 26.04.2022

/MAJ: ČERMÁKOVÁ LADA


3/646/DACHSHUND KURZHAAR KANINCHEN/S/F/XI VEĽKÝ JAROK, SPKP 6858, 05.03.2022

/MAJ: BELKOVÁ JANA + VÉGH MILAN

NAJKRAJŠÍ DORAST · PUPPY BIS (rozhodca/Judge: MATYÁŠ JAROSLAV)

02_dorast

1/23/AUSTRALIAN SHEPHERD/S/F/SILVER DREAM AUSSIE´S XANTA MARIA, MET.AUST.SHEP.1483/22, 04.12.2021

/MAJ: KANÁTOVÁ LUCIA


2/808/XOLOITZCUINTLE STANDARD/P/M/PABLO ESCOBAR, JR 70018 MEK, 12.01.2022

/MAJ: TIBAY NORBERT


3/647/DACHSHUND KURZHAAR KANINCHEN/S/F/ANZHOS KAPRIZ FORMULA SCHASTYA, RKF 6379638, 31.12.2021

/MAJ: MATUŠEKOVÁ MÁRIA

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV · BEST BRACE (rozhodca/Judge:BÍROŠ MILAN)

02_pary

1/VRZALOVÁ KATEŘINA, CZ – LABRADOR RETRIEVER/STARLIGHT LAB’S TALKING TO THE MOON * DIZZY Z BRTNICKÝCHLESŮ

2/LÜCK SUSANNE, DE – GOLDEN RETRIEVER/TANISHTAGH IN TOO DEEP * TANISHTAGS MUPPETS TONIGHT

3/DEDKOVÁ INGRID, CZ – DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN)/SUNRYZE POMS MASTER OF EMPIRE * HIGH QUALITYPOM BOHEMIA PLATINA

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA · BEST BREEDER’S GROUP (rozhodca/Judge: KURIŠ DUŠAN)

02_skupina

1/BERNER SENNENHUND – BOHEMIA ŽIBUTÉ – CHOVATEĽ: STONKAI RASA ARTÜRAS

2/WELSH SPRINGER SPANIEL – JANKINA ZÁHRADA – CHOVATEĽ: JANEK ĽUDOVÍT A JANKA

3/RHODESIAN RIDGEBACK – LUANDA – CHOVATEĽ: KRCHŇAVÁ MILADA

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · VETERAN BIS (rozhodca/Judge: MACKYOVÁ LUJZA)

02_veteran

1/1372/AFGHAN HOUND/S/F/VIOLET RIVAS GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 351, 04.06.2014

/MAJ: GÁBOROVÁ IVANA


2/954/IRISH RED SETTER/S/F/JOEVA AMBER DE L’ANNEAU DU KERRY, LOF 7 SIR 61934/9385, 15.08.2014

/MAJ: KELLER CATHERINE


3/866/PETIT BLEU DE GASCOGNE/P/M/KARO LE BLEU CARDINALIS, PKR.VI-15681, 11.07.2011

/MAJ: ZGLENICKA MARTA + ZGLENICKI WALDEMAR

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS (rozhodca/Judge: MIKOLKOVÁ ZUZANA)

02_cestna

1/977/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ/S/F/BROWNIE DANIBULL, SPKP RG 1675, 25.09.2017

/MAJ: HREŽÍK DANIEL


2/856/DALMATINSKI PAS/S/F/MERCEDES STRACIATELLA, SPKP 1401, 05.09.2017

/MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA


3/904/RHODESIAN RIDGEBACK/S/F/MASARA LAKOTA LÖWENSCHWANZ, CLP/RR/9341, 01.10.2015

/MAJ: KLÁPOVÁ IVETA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_01

163/OLD ENGLISH SHEEPDOG/S/F/STARSHINE OF REALITY DREAM, SPKP 1158, 27.05.2021

/CH: LABOUS ALAIN, MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_02

488/ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ-SILBER/P/M/LUCYFER MORNINGSTAR SILVER OF REPTILIAN, PKR.II-154669, 16.10.2021

/MAJ: KOZIEŁŁ RAFAŁ

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_03

 605/STAFFORDSHIRE BULL TERRIER/S/F/TOP GUN STORY ALFA IRON, SPKP 2070, 10.06.2021

/MAJ: ODNECHTA RADOVAN

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_04

636/DACHSHUND KURZHAAR/P/M/IGAR Z HRADSKEJ HORY, SPKP 7868, 17.03.2021

/MAJ: ČERMÁK KAROL

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_05

697/AKITA/P/M/HIDEO MONTARO KUROMA, CMKU/AI/4176/21, 25.10.2021

/MAJ: STARÁ PETRA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_06

872/RHODESIAN RIDGEBACK/P/M/NIDOS GALIUM AUKSINIS FENIKSAS, SPKP 2738, 23.11.2021

/MAJ: PÁDIVÁ ALEXANDRA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_07

932/ENGLISH SETTER/P/M/CLOS ERASMUS CASTERLY ROCK, RKF 6283262, 05.06.2021

/MAJ: ZEMIAROVÁ MICHELLE

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_08

1049/GOLDEN RETRIEVER/P/M/DARTH VADER GOLDEN UNICORN, SPKP 4240, 14.07.2021

/MAJ: KOZÁR JURAJ

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_09

1365/TIBETAN TERRIER/S/F/QUEEN OF DARKNESS, CMKU/TT/1943/21, 10.10.2021

/MAJ: HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: JANČÍK LEOŠ)

02_junior_10

1373/BORZOI/P/M/FADEY CARATOVICH RADENA SLOVAKIA, SPKP 578, 12.04.2021

/MAJ: DAŠKOVÁ OĽGA

JUNIOR BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: ERDÖS LÁSZLÓ)

02_fci_bis_01

1/488/ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ-SILBER/P/M/LUCYFER MORNINGSTAR SILVER OF REPTILIAN, PKR.II-154669, 16.10.2021

/MAJ: KOZIEŁŁ RAFAŁ


2/169/OLD ENGLISH SHEEPDOG/S/F/STARSHINE OF REALITY DREAM, SPKP 1158, 27.05.2021

/MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA


3/872/RHODESIAN RIDGEBACK/P/M/NIDOS GALIUM AUKSINIS FENIKSAS, SPKP 2738, 23.11.2021

/MAJ: PÁDIVÁ ALEXANDRA

BEST IN GROUP FCI 1 (rozhodca/Judge: KOCHAN ANNA)

02_fci_01

1/184/SHETLAND SHEEPDOG/P/M/TYCANCY ZUPERHERO, ÖHZB/SHET 3038, 10.05.2018

/MAJ: SCHATZL DENISE


2/149/DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAARIG/S/F/EXOTICA VOM UNITY HOF , UKU.0511592, 11.01.2021

/MAJ: SERHA HALYNA


3/97/ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK/P/M/MUFASA ŠEDÝ POKLAD, CMKU/CSV/5922/19, 01.12.2019

/MAJ: LEDVINOVÁ DOMINIKA

BEST IN GROUP FCI 2 (rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA)

02_fci_02

1/460/TOSA/P/M/AI-ASHURA KATSURO AZARIO, SPKP 265, 22.04.2018

/MAJ: ĎURIŠ TOMÁŠ + JURASOVÁ TATIANA


2/478/ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ/P/M/DREAMKISS VASCO DA GAMA, PKR.II-152547, 25.04.2021

/MAJ: OPOKA MONIKA


3/288/CANE CORSO/P/M/RE MANFREDI ALOEVERA, EST-03299/18, 25.06.2018

/MAJ: BEDNÁRIKOVÁ ZORA

BEST IN GROUP FCI 3 (rozhodca/Judge: SEMAN PAVOL) 

02_fci_03

1/504/AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER/P/M/SKYGLOWS LOCKED AWAY, SPKP 3660, 06.05.2021

/MAJ: URGOŠOVÁ ERIKA


2/573/PARSON RUSSELL TERRIER/S/F/CHARMING BANDITS HD ELECTRA GLIDE, ÖHZB/PRT 2899, 20.09.2018

/MAJ: KOREN SABINE


3/549/ENGLISH TOY TERRIER/S/F/BLUEBERRY KRÁSNÁ LOUKA, CLP/ATT/57, 09.08.2021

/MAJ: OUŘEDNÍKOVÁ MICHAELA

BEST IN GROUP FCI 4 (rozhodca/Judge: LEHKONEN HARRI)

02_fci_04

1/636/DACHSHUND KURZHAAR/P/M/IGAR Z HRADSKEJ HORY, SPKP 7868, 17.03.2021

/MAJ: ČERMÁK KAROL


2/672/DACHSHUND RAUHAAR KANINCHEN/P/M/GOZZYTIX LUXONIA, CLP/JTK/105290, 15.11.2021

/MAJ: FAIRAISLOVÁ LENKA


3/661/DACHSHUND LANGHAAR/S/F/EOS KOMETA JOSEPHINE, CLP/J/100696, 19.07.2019

/MAJ: REITLOVÁ VĚRA

BEST IN GROUP FCI 5 (rozhodca/Judge: ŠIPKOVSKÝ MARTIN)

02_fci_05

1/709/ALASKAN MALAMUTE/P/M/ZERO SYMPATHY NEEDED SHAMANROCK, CMKU/AM/8366/21, 27.03.2021

/MAJ: SEIDLOVÁ KATEŘINA


2/698/AKITA/P/M/DIDERUSUI DERAKKUSUNA KAMI NO TE, MET.J.AKITA955/H/22, 02.12.2020

/MAJ: TIBAY NORBERT


3/745/DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN)/S/F/HOARY FACE MEI-XIU AMY, MET.T.SPITZ1637/22, 11.11.2021

/MAJ: OLÁHOVÁ EDITA

BEST IN GROUP FCI 6 (rozhodca/Judge: HEIKKINEN-LEHKONEN PAULA)

02_fci_06

1/861/HANNOVER´SCHER SCHWEISSHUND/P/M/ORO DEDOV DVOR, SPKP 1726, 15.05.2021

/MAJ: PECHA STANISLAV


2/818/BAYRISCHER GEBIRGSSCHWEISSHUND/P/M/WRZOS DIANA ANILAS, PKR.VI-20353, 06.06.2016

/MAJ: ORACZ ALDONA + ORACZ PIOTR


3/824/BEAGLE/P/M/ASLAN LITTLE CARPATHIANS, SPKP 1970, 14.02.2019

/MAJ: POTROK MILAN

BEST IN GROUP FCI 7 (rozhodca/Judge: KONEČNÝ MARIÁN)

02_fci_07

1/943/IRISH RED SETTER/P/M/TREASURE ISLAND FROM CRAWFORD LAND, MET.IS.8584/18, 18.03.2018

/MAJ: TAMÁS BOGLÁRKA


2/986/WEIMARANER KURZHAAR/P/M/DASH D´ARGENTO SUERTE, CLP/VOK/11894, 09.04.2021

/MAJ: VŠETIČKA ROMAN


3/971/SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ/P/M/DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

/MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT

BEST IN GROUP FCI 8 (rozhodca/Judge: DRĂGĂNESCU MARIAN)

02_fci_08

1/994/AMERICAN COCKER SPANIEL BLACK/P/M/LAYTON BECAUSE I SAID SO, SPKP 2008, 26.04.2017

/MAJ: BLAŽKOVÁ MARCELA + CAISOVÁ SILVIA


2/1117/LAGOTTO ROMAGNOLO/S/F/SOLIPSE NOCCIOLA, SPKP 522, 17.09.2020

/MAJ: PEKÁROVÁ KATARÍNA


3/1091/LABRADOR RETRIEVER/P/M/OLAF SUN IN THEIR EYES, SPKP 7849, 03.04.2021

/MAJ: VALENTOVÁ VIERA

BEST IN GROUP FCI 9 (rozhodca/Judge: VOJTEKOVÁ IVETA)

02_fci_09

1/1206/CANICHE MOYEN NOIR/P/M/ESTIQ ENDER BANZETTE, SPKP 778, 19.06.2020

/MAJ: PALUŠEKOVÁ BARBORA


2/1363/TIBETAN TERRIER/P/M/SIDDHARTHA HANDMADE OF DARKNESS, CMKU/TT/1945/-21/21, 16.03.2021

/MAJ: HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA


3/1327/MOPS (PUG)/S/F/LAVELI ENDZHEL ZARA FOR CORNIKA HAPPY, CMKU/MOP/8301/-21/21, 23.04.2021

/MAJ: BALLAY JOZEF + KHORSSANY DRAHOMIRA

BEST IN GROUP FCI 10 (rozhodca/Judge: FINTOROVÁ ĽUDMILA)

02_fci_10

1/1373/BORZOI/P/M/FADEY CARATOVICH RADENA SLOVAKIA, SPKP 578, 12.04.2021

/MAJ: DAŠKOVÁ OĽGA


2/1386/DEERHOUND/S/F/CANDY CRUSH UNDER SHARP HILL, CMKU/D/344/21, 05.02.2021

/MAJ: JAHELKOVÁ ŠVAMBERKOVÁ ANDREA


3/1404/PICCOLO LEVRIERO ITALIANO/P/M/NOVATICA UNRAVEL US, PKR.X-12107, 28.08.2019

/MAJ: NOWAK MONIKA + WOJTECZEK MARTA

BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: MOMČILOVIĆ BOGNIČ SANJA)

02_fci_bis_01

1/861/HANNOVER´SCHER SCHWEISSHUND/P/M/ORO DEDOV DVOR, SPKP 1726, 15.05.2021

/MAJ: PECHA STANISLAV


2/636/DACHSHUND KURZHAAR/P/M/IGAR Z HRADSKEJ HORY, SPKP 7868, 17.03.2021

/MAJ: ČERMÁK KAROL


3/943/IRISH RED SETTER/P/M/TREASURE ISLAND FROM CRAWFORD LAND, MET.IS.8584/18, 18.03.2018

/MAJ: TAMÁS BOGLÁRKA