_sobota_puppy

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · MINOR PUPPY BIS

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav, SK)

1 / 1145 / GOLDEN RETRIEVER / S/F

ZARA DIAMOND IN THE HEART, SPKP 4057, 28.2.2021

CH: NÁSADOVÁ KATARÍNA, MAJ: NÁSADOVÁ KATARÍNA

2 / 156 / POLSKI OWCZAREK NIZINNY / S/F

PONWOOD’S WHITNEY, CMKU/PON/513/-19/19, 01.01.2019

CH: STAMP WOLFGANG & BRUNS BARBARA, MAJ: KÖRNEROVÁ PAVLA

3 / 1262 / BOULEDOGUE FRANCAIS / S/F

ELLA COCO BULL-CUP-JANNY, SPKP 7711, 08.05.2021

CH: CUPÁKOVÁ JANA, MAJ: CUPÁKOVÁ JANA

_sobota_dorast

NAJKRAJŠÍ DORAST · PUPPY BIS

(rozhodca/Judge: Supuka Peter, SK)

1 / 7 / AUSTRALIAN SHEPHERD / P/M

CALLAHAN CHRYSTAL LIGHT, SPKP 895, 04.02.2021

CH: ŠIMKOVÁ KRISTÍNA, MAJ: HAMAROVÁ MAGDALÉNA

2 / 891 / DALMATINSKI PAS / P/M

DE JOUX CALLTESS, SPKP 1556, 28.01.2021

CH: VAVROVÁ ZDENKA, MAJ: RAPANOVÁ PATRÍCIA

3 / 1061 /WEIMARANER KURZHAAR / S/F

GAVOTTA HUMAN TOUCH, SPKP 2180, 11.02.2021

CH: TEDLOVÁ IVANA, MAJ: JANČÍKOVÁ ĽUBOMÍRA

_sobota_veteran

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · VETERAN BIS

(rozhodca/Judge: Petrakova Irina, RU)

1 / 1275 / CANICHE GRAND BLANC / S/F

KAYLEN´S CRYSTAL QUEEN OF THE DRAGON, SPKP 252, 05.06.2012

CH: PEISER & RIVENBURGH, MAJ: PROCHOTSKÁ KATARÍNA

2 / 849 / SIBERIAN HUSKY / S/F

EKAJA OF SNIEGO ŠUNYS, LSVK SH 0347/13, 25.04.2013

CH: GUDMONIENE INGRIDA, MAJ: GUDMONIENE INGRIDA

3 / 909 / DALMATINSKI PAS / S/F

LANCIA S. STRACIATELLA, SPKP 1349, 24.06.2013

CH: GÜRTLEROVÁ JANA, MAJ: GÜRTLER ANDREJ

_sobota_velka_cena

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA * GRAND PRIX NATIONAL BREEDS

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav)

1 / 1044 / SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ / P/M

DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT

2 / 1536 / TATRANSKÝ DURIČ / S/F

ALEA ZEMPLÍNSKE SRDCE, SPKP RG 1827, 03.10.2020

CH: VARGOVÁ NELA, MAJ: VARGOVÁ VIVIEN

3 / 172 / SLOVENSKÝ ČUVAČ / P/M

CHYRO NA STAROM MLYNISKU, SPKP 10702, 18.08.2019

CH: HUDÁKOVÁ HELENA, MAJ: ZMIJOVÁ RENÁTA

_sobota_cestna_trieda

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS

(rozhodca/Judge: Denk Csaba, HU)

1 / 907 / DALMATINSKI PAS / S/F

MERCEDES STRACIATELLA, SPKP 1401, 05.09.2017

CH: GÜRTLEROVÁ JANA, MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA

2 / 857 / XOLOITZCUINTLE STANDARD / P/M

LOCAL HERO´S OXOMOCO, CMKU/MEN/122/-17/16, 13.12.2016

CH: FRIBERG MONA, MAJ: BRUNNER ŠÁRKA

3 / 91 / CANE DA PASTORE BERGAMASCO / P/M

CONTE, OHZB/CPB 24, 28.03.2017

CH: NAVA FABRIZIO, MAJ: RESCH WERNER

_sobota_neuznane

NAJKRAJŠÍ JEDINEC Z PLEMIEN NEUZNANÝCH FCI / NON FCI RECOGNIZED BREEDS COMPETITION

(rozhodca/Judge: Janek Jana, SK)

1 / 1539 / WHIPPET LONGHAIRED (SILKEN WINDSPRITE) / P/M

MICHAEL DOUGLAS BEAMI ŠAHRAK, SPKP RG 30, 01.04.2016

CH: SLAVÍKOVÁ BEATRICE, MAJ: KÓŠOVÁ MONIKA

2 / 1525 / LOUISIANA CATAHOULA / P/M

BAUYRZHAN ARARIHUA, SPKP RG 772, 20.10.2020

CH: KLENOVIČ ĽUDOVÍT, MAJ: KLENOVIČOVÁ JANA

3 / 1536 / TATRANSKÝ DURIČ / S/F

ALEA ZEMPLÍNSKE SRDCE, SPKP RG 1827, 03.10.2020

CH: VARGOVÁ NELA, MAJ: VARGOVÁ VIVIEN

_sobota_01_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

38 / BEAUCERON / P/M

LUCKY Z BABANOVHO VŔŠKA, 1970/12113, 04.04.2020

CH: MOZOLOVÁ VIERA, MAJ: ČAPEK IVAN

_sobota_02_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

225 / BULLMASTIFF / P/M

SAFETY OF FLATLAND XANDER CAGE, MET.BULLM.1206/20, 06.03.2020

CH: KÓZEL GYULA, MAJ: KÓZEL GYULA

_sobota_03_jnior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

553 / CAIRN TERRIER / P/M

CAIRN BRIES CALLE PRINCIPAL, PKR.III-89779, 26.03.2020

CH: BRIESKE SIMONE & FRANK, MAJ: SOBCZYK MICHAŁ

_sobota_04_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

708 / DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN / S/F

DISNEY MAŤKOV DVOR, SPKP 6956, 29.08.2020

CH: PASERINOVÁ ZUZANA, MAJ: MALICHOVÁ BLANKA

_sobota-05_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

855 / XOLOITZCUINTLE STANDARD / P/M

CARLOS INYA’S RAINBOW, CMKU/MEN/190/20, 08.04.2020

CH: VRÁTNÍKOVÁ IVANA, MAJ: JACKWERTHOVÁ PETRA

_sobota_06_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

934 / RHODESIAN RIDGEBACK / S/F

BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI, CMKU/RR/10790/20, 02.07.2020

CH: VESELÁ AGNIESZKA, MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

_sobota_07_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1044 / SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ / P/M

DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT

_sobota_08_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1127 / GOLDEN RETRIEVER / P/M

ASK ME SIMBA MILLION REASONS, CLP/GR/21577, 13.03.2020

CH: SUCHOPÁROVÁ KRISTÝNA, MAJ: LEDENOVÁ NADĚŽDA

_sobota_09_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1237 / BOSTON TERRIER / P/M

BOSTON STYLE T´BURST OF APPLAUSE, CMKU/BOS/1564/-21/20, 08.08.2020

CH: SAFRONOVA SVETLANA V., MAJ: DOLEŽALOVÁ RENATA

_sobota_10_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1455 / BORZOI / P/M

ESTET CLASSIC FILIPOK, CMKU/B/4305/-21/20, 19.04.2020

CH: KASEMETS NATALIE & GORBATŠJOVA OLGA, MAJ: BRUNNER ŠÁRKA

_sobota_junior_bis

JUNIOR BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav, SK)

1 / 934 / RHODESIAN RIDGEBACK / S/F

BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI, CMKU/RR/10790/20, 02.07.2020

CH: VESELÁ AGNIESZKA, MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

2 / 1044 / SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ / P/M

DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT

3 / 38 / BEAUCERON / P/M

LUCKY Z BABANOVHO VŔŠKA, 1970/12113, 04.04.2020

CH: MOZOLOVÁ VIERA, MAJ: ČAPEK IVAN

_sobota_fci_01

BEST IN GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

1 / 2 / AUSTRALIAN CATTLEDOG / P/M

ARES JAŠIBO-KEN, SPKP 140, 02.08.2019

CH: ŠIMOVÁ JANA, MAJ: ĎURÍK SAMUEL + VĚTŘÍČKOVÁ LEA

2 / 31 / BEARDED COLLIE / P/M

ALISTAIR´S DRESSES TO THE NINES, CMKU/BEC/3198/-19/18, 28.02.2018

CH: ANDERSSON LONNER NINA, MAJ: ZDAŘIL JAN + MACHÁČKOVÁ PAVLA

3 / 132 / DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAARIG / P/M

MAROCO DLHÁ ROVEŇ, SUCHNO 75942/17, 01.11.2017

CH: MAJSNIAR ALBÍN, MAJ: PONGRÁCZ ŠTEFAN

_sobota_fci_02

BEST IN GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav, SK)

1 / 416 / RUSSKIY TCHIORNY TERRIER / P/M

ADORABLE MAGNATERIA, PKR.II-139609, 15.06.2019

CH: MROZIŃSKA AGNIESZKA, MAJ: MROZINSKA AGNIESZKA

2 / 374 / LANDSEER / P/M

ABDUL TOBI MIRACLE STAR, SPKP 410, 09.01.2018

CH: UHROVÁ IVETA, MAJ: UHROVÁ IVETA

3 / 449 / TOSA / P/M

AI-ASHURA KATSURO AZARIO, SPKP 265, 22.04.2018

CH: JURASOVÁ TATIANA, MAJ: ĎURIŠ TOMÁŠ + JURASOVÁ TATIANA

_sobota_fci_03

BEST IN GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Kubaľa Jaroslav, SK)

1 / 567 / FOX TERRIER SMOOTH (HLADKOSRSTÝ) / P/M

AGRIA TEN SHARP, MET.SF.445/20, 18.12.2019

CH: KORÓZS ANDRÁS, MAJ: KORÓZS BÁLINT

2 / 607 / KERRY BLUE TERRIER / S/F

DINNYÉSVÁROSI WALKING ON THE MOON, MET.KBT.90/19, 14.06.2019

CH: TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN, MAJ: SZOVÉNYIOVÁ ZUZANA + TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN

3 / 630 / STAFFORDSHIRE BULL TERRIER / P/M

BRAVE SPIRIT KEY SOUL PLAYER, RKF 5873492, 16.12.2019

CH: GURYEVSKAYA T, MAJ: TIBAY NORBERT + KATOMINA TATIANA

_sobota_fci_04

BEST IN GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Vítková Viera, SK)

1 / 684 / DACHSHUND KURZHAAR / S/F

COR CANIS STEFKA Z FULAROWEJ KLIKI, PKR.IV-29643 KS, 18.10.2019

CH: FULARA MICHALINA, MAJ: FULARA MICHALINA

2 / 702 / DACHSHUND LANGHAAR / P/M

ERAGON REIBERRY, CLP/J/99806, 26.10.2019

CH: REITLOVÁ VĚRA, MAJ: REITLOVÁ VĚRA

3 / 737 / DACHSHUND RAUHHAAR ZWERG / S/F

AYRA KAMENNÉ MORIA, SPKP 6819, 14.12.2018

CH: POLÁKOVÁ KATARÍNA, MAJ: KOSŇANSKÁ VANDA

_sobota_fci_05

BEST IN GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

1 / 849 / SIBERIAN HUSKY / S/F

EKAJA OF SNIEGO ŠUNYS, LSVK SH 0347/13, 25.04.2013

CH: GUDMONIENE INGRIDA, MAJ: GUDMONIENE INGRIDA

2 / 799 / LAIKA ZAPADNO-SIBIRSKAIA / P/M

ARKAN Z NANDINHO DVORA, SPKP 690, 23.09.2019

CH: REHÁK MARTIN, MAJ: STRNÁL MARTIN

3 / 798 / HOKKAIDO / P/M

CHIEF TOKUGAWA TSUNAYOSI, CMKU/HOK/109/-20/19, 27.10.2019

CH: LEBEDYNSKA OLENA, MAJ: HOCHMANN SIMONA

_sobota_fci_06

BEST IN GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Jursa Jozef, SK)

1 / 928 / RHODESIAN RIDGEBACK / P/M

EREBOS ARTE CASSARI, SPKP 2332, 27.01.2019

CH: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN, MAJ: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ KARIN

2 / 896 / DALMATINSKI PAS / P/M

CALLISTO DI ASSONANZA, CLP/DA/7471, 27.03.2019

CH: FULÍNOVÁ LIANA, MAJ: FULÍNOVÁ LIANA

3 / 915 / PETIT BASSET GRIFFON VENDÉEN / P/M

FOX´S NIGHTMARE LITTLE BIG, RFK 6034169, 31.03.2020

CH: BURCHENKO K.V., MAJ: HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA

_sobota_fci_07

BEST IN GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Fintorová Ľudmila, SK)

1 / 984 / ENGLISH SETTER / P/M

DORIAN GRAY AVALONSGLORY VOM BUCHENFORST, ÖHZB/ES 942, 01.06.2019

CH: RADIĆ MILOŠ, MAJ: PREISSL ELISABETH + MOLNAR ADRIANA

2 / 1062 / WEIMARANER KURZHAAR / S/F

WEIMDREAM BRIXIE BAILEY, SPKP 2116, 30.08.2020

CH: ARTZOVÁ ZUZANA, MAJ: KAŠICKÝ FRANTIŠEK

3 / 966 / DEUTSCHER KURZHAAR. VORSTEHHUND / P/M

DURAN NORD BOHEMIA SHERAN, CLP/KO/84633, 14.05.2020

CH: MAREŠOVÁ ANDREA, MAJ: KOVÁCS JOZEF

_sobota_fci_08

BEST IN GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Felszéghyová Eva, SK)

1 / 1139 / GOLDEN RETRIEVER / P/M

GOLDEN EISBÄR BALOU VOM KRÄMERWALD, VDH-GRC 16-0651, 19.09.2016

CH: BRÜSSEL GOLDEN VOM KRÄMERWALD, MAJ: FRIEDBERG SVEN + FRIEDBERG DOROTA

2 / 1072 / AMERICAN COCKER SPANIEL BLACK / P/M

ICH.LAYTON BECAUSE I SAID SO, SPKP 2008, 26.04.2017

CH: VOLÁRIKOVÁ LINDA, MAJ: CAISOVA SILVIA

3 / 1094 / ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK / S/F

DOUBLE GLOW FALEDO, CLP/AC/39488, 22.10.2019

CH: DVOŘÁKOVÁ MARTINA, MAJ: DVOŘÁKOVÁ MARTINA

_sobota_fci_09

BEST IN GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Danková Patrícia, SK)

1 / 1292 / CANICHE MOYEN BLANC / P/M

UNIQUE KISS ARCANUS ILIRIA, CMKU/P/20799/19, 26.03.2019

CH: KLÍROVÁ NAĎA, MAJ: KLÍROVÁ NAĎA

2 / 1402 / MALTESE / P/M

CARWYN Z NOVÉHO MĚSTA, SPKP 555, 21.10.2019

CH: KYNZLOVÁ MONIKA, MAJ: ŠPÁNIKOVÁ DANIELA

3 / 1410 / MOPS (PUG) / S/F

AMIA LUCIIN SEN, SPKP 3681, 15.07.2017

CH: SEŇOVÁ LUCIA, MAJ: ĎUREJOVÁ MONIKA

_sobota_fci_10

BEST IN GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Chrpová Veronika, CZ)

1 / 1498 / WHIPPET / P/M

EMILLIO GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 772, 02.09.2019

CH: VOJTEK VLASTISLAV, MAJ: CSOGLEIOVÁ ANDREA

2 / 1458 / BORZOI / P/M

VASART BLISTAY, CMKU/B/4068/-19/19, 01.04.2019

CH: FEDYANINA OKSANA, MAJ: KRYŠTOF RENÁTA

3 / 1482 / PICCOLO LEVRIERO ITALIANO / S/F

ADINA VON SLIWOWITZ, CMKU/IT/3376/19, 26.08.2019

CH: ŠVESTKA JIŘÍ, MAJ: ŠVESTKA JIŘÍ

_sobota_fci_bis

BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: LOZIĆ ŽELJKO, RS)

1 / 1139 / GOLDEN RETRIEVER / P/M

GOLDEN EISBÄR BALOU VOM KRÄMERWALD, VDH-GRC 16-0651, 19.09.2016

CH: BRÜSSEL GOLDEN VOM KRÄMERWALD, MAJ: FRIEDBERG SVEN + FRIEDBERG DOROTA

2 / 849 / SIBERIAN HUSKY / S/F

EKAJA OF SNIEGO ŠUNYS, LSVK SH 0347/13, 25.04.2013

CH: GUDMONIENE INGRIDA, MAJ: GUDMONIENE INGRIDA

3 / 1498 / WHIPPET / P/M

EMILLIO GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 772, 02.09.2019

CH: VOJTEK VLASTISLAV, MAJ: CSOGLEIOVÁ ANDREA