_nedela_puppy

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · MINOR PUPPY BIS

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1 / 984 / ENGLISH SPRINGER SPANIEL / P/M

ALADIN SRDCOVÉ ESO, CLP/ASS/7323, 05.03.2021

CH: HODOVÁ ZUZANA, MAJ: HODOVÁ LINDA + HODOVÁ ZUZANA

2 / 799 / DALMATINSKI PAS / P/M

LACRIMA CHRISTI CHAIRMAN, HR 12542 DA, 01.03.2021

CH: RADIĆ ŽELJKO, MAJ: ROZLACH KAROLINA

3 / 1123 / BOULEDOGUE FRANCAIS / S/F

ELLA COCO BULL-CUP-JANNY, SPKP 7711, 08.05.2021

CH: CUPÁKOVÁ JANA, MAJ: CUPÁKOVÁ JANA

_nedela_dorast_2

NAJKRAJŠÍ DORAST · PUPPY BIS

(rozhodca/Judge: Chrpová Veronika, CZ)

1 / 1189 / CAVALIER KING CHARLES SPANIEL (TRICOLOUR) / P/M

CHRISBELL SIXI BIELY DÉMON, SPKP 4027, 02.12.2020

CH: MIKULÁŠOVÁ INGRID, MAJ: HAVLENA DAVID

2 / 732 / PERRO SIN PELO DEL PERÚ MEDIO / S/F

ZAHARA TAWITA PAZZDA, CMKU/PEN/1709/21, 25.01.2021

CH: LINHART JIŘÍ, MAJ: LÍPOVÁ VERONIKA

3 / 875 / ENGLISH POINTER / P/M

IKAR BIELY KOSTOL, SPKP 1201, 26.11.2020

CH: ADÁMEK MARTIN, MAJ: FÁBRY LUKÁŠ

_nedela_veteran

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · VETERAN BIS

(rozhodca/Judge: Šipkovský Martin, SK)

1 / 25 / AUSTRALIAN SHEPHERD / S/F

EJVA SRDCOVÉ ESO, SPKP 42, 28.09.2011

CH: HODOVÁ ZUZANA, MAJ: GAŠPAROVÁ ALEXANDRA + RUŽA JURAJ

2 / 584 / WEST HIGHLAND WHITE TERRIER / P/M

HARVEY-HARLEY WHITE CRYSTAL GI&GI, SPKP 1420, 31.05.2013

CH: CHRIAŠTEĽOVÁ INGRID, MAJ: TUŠANOVÁ ZUZANA

3 / 762 / SIBERIAN HUSKY / S/F

EKAJA OF SNIEGO ŠUNYS, LSVK SH 0347/13, 25.04.2013

CH: GUDMONIENE INGRIDA, MAJ: GUDMONIENÉ INGRIDA

_nedela_velka_cena

VEĽKÁ NÁRODNÁ CENA * GRAND PRIX NATIONAL BREEDS

(rozhodca/Judge: Ridarčíková Gabriela, SK)

1 / 86 / ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK / S/F

LEGENDA MOAI ŠEDÝ POKLAD, CMKU/CSV/5718/19, 09.03.2019

CH: KUNC RADEK, MAJ: KUNC RADEK

2 / 931 / SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ / P/M

DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT

3 / 1367 / TATRANSKÝ DURIČ / S/F

ALEA ZEMPLÍNSKE SRDCE, SPKP RG 1827, 03.10.2020

CH: VARGOVÁ NELA, MAJ: VARGOVÁ VIVIEN

_nedela_cestna

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS

(rozhodca/Judge: Šipkovský Martin, SK)

1 / 1139 / CANICHE GRAND BLANC / S/F

KAYLEN´S CRYSTAL QUEEN OF THE DRAGON, SPKP 252, 05.06.2012

CH: PEISER & RIVENBURGH, MAJ: PROCHOTSKÁ KATARÍNA

2 / 815 / DALMATINSKI PAS / S/F

MERCEDES STRACIATELLA, SPKP 1401, 05.09.2017

CH: GÜRTLEROVÁ JANA, MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA

3 / 963 / ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK / P/M

FISKAL Z BOJNICKÝCH ÚDOLOV, SPKP 2375, 08.04.2015

CH: LEVICKÝ PAVOL, MAJ: ŠKRABÁK VLADIMÍR

_nedela_neuznane

NAJKRAJŠÍ JEDINEC Z PLEMIEN NEUZNANÝCH FCI / NON FCI RECOGNIZED BREEDS COMPETITION

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav, SK)

1 / 1367 / TATRANSKÝ DURIČ / S/F

ALEA ZEMPLÍNSKE SRDCE, SPKP RG 1827, 03.10.2020

CH: VARGOVÁ NELA, MAJ: VARGOVÁ VIVIEN

2 / 1350 / AMERICAN HAIRLESS TERRIER / P/M

CÉZAR VON SANTNER, SPKP RG 210, 26.12.2019

CH: SANTNER MIKULÁŠ, MAJ: MINÁRIKOVÁ SIMONA

3 / 1371 / WHIPPET LONGHAIRED (SILKEN WINDSPRITE) / S/F

BEZEENCA STAR OF ANDROMEDA TERRA, CLP/DV/NREG/192, 28.06.2019

CH: ZIMOVÁ ZUZANA, MAJ: BEJČKOVÁ VERONIKA

_nedela_1_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

32 / BEAUCERON / P/M

LUCKY Z BABANOVHO VŔŠKA, 1970/12113, 04.04.2020

CH: MOZOLOVÁ VIERA, MAJ: ČAPEK IVAN

_nedela_2_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

366 / RUSSKIY TCHIORNY TERRIER / P/M

ASTRA FIDELIS WERNER, PKR.I I-141964, 31.07.2020

CH: KWIATKOWSKA MALGORZATA, MAJ: MALINOWSKA ANNA

_nedela_3_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

597 / YORKSHIRE TERRIER / P/M

RICHIE OF MARYON’S HOME, SPKP 9895, 06.07.2020

CH: HILMEROVÁ BABIANNE, MAJ: KUNOVIČOVÁ SIMONA

_nedela_4_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

630 / DACHSHUND LANGHAAR KANINCHEN / S/F

DISNEY MAŤKOV DVOR, SPKP 6956, 29.08.2020

CH: PASERINOVÁ ZUZANA, MAJ: MALICHOVÁ BLANKA

_nedela_5_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

683 / CHOW-CHOW RED AND OTHERS / P/M

MAJESTIC SANDIAL I AM JUPITER, ÖHZB/CHOW 2752, 02.10.2020

CH: PALAGHIE-JORS ALEXANDRA, MAJ: KREIL CHRISTINA UND HANS

_nedela_6_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

834 / RHODESIAN RIDGEBACK / S/F

BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI, CMKU/RR/10790/20, 02.07.2020

CH: VESELÁ AGNIESZKA, MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

_nedela_junior_7

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

937 / WEIMARANER KURZHAAR / P/M

VIS A VIS ALIVE SILVER, PKR.VII-19465, 07.06.2020

CH: SEKULAR-ŁUCZAK MAGDALENA, MAJ: SEKULAR-ŁUCZAK MAGDALENA + POŹDZIOCH

MAGDALENA

_nedela_8_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

951 / AMERICAN COCKER SPANIEL UNICOLOUR / P/M

LAYTON GIN TONIC PARA DOS, SPKP 2116, 31.07.2020

CH: VOLÁRIKOVÁ LINDA, MAJ: VOLÁRIK RICHARD

_nedela_9_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

1124 / BOULEDOGUE FRANCAIS / S/F

BAGETTE SLAVIC STORM, SPKP 7405, 30.08.2020

CH: VAŠÍČEK MAREK, MAJ: VAŠÍČEK MAREK

_nedela_10_junior

JUNIOR BEST IN GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Vondrouš Otakar, CZ)

1338 / WHIPPET / S/F

DEW PEGASUS-FEATHER, PKR.X-12150, 22.08.2020

CH: KURKOWSKI WOJCIECH&ALBERT, MAJ: KURKOWSKI WOJCIECH – ALBERT

_nedela_BIS_junior

JUNIOR BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: Jursa Jozef, SK)

1 / 951 / AMERICAN COCKER SPANIEL UNICOLOUR / P/M

LAYTON GIN TONIC PARA DOS, SPKP 2116, 31.07.2020

CH: VOLÁRIKOVÁ LINDA, MAJ: VOLÁRIK RICHARD

2 / 32 / BEAUCERON / P/M

LUCKY Z BABANOVHO VŔŠKA, 1970/12113, 04.04.2020

CH: MOZOLOVÁ VIERA, MAJ: ČAPEK IVAN

3 / 834 / RHODESIAN RIDGEBACK / S/F

BANSHEE BAILEY HVĚZDY NA STRÁŽI, CMKU/RR/10790/20, 02.07.2020

CH: VESELÁ AGNIESZKA, MAJ: MILETICHOVÁ IVONA

_nedela_01_fci

BEST IN GROUP FCI 1

(rozhodca/Judge: Polgar Andraš, RS)

1 / 37 / BERGER BLANC SUISSE / P/M

BB-8 WHITE ALEXIA, CMKU/ACO/4960/20, 14.02.2020

CH: TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA, MAJ: TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA

2 / 2 / AUSTRALIAN CATTLEDOG / P/M

ARES JAŠIBO-KEN, SPKP 140, 02.08.2019

CH: ŠIMOVÁ JANA, MAJ: ĎURÍK SAMUEL + VĚTŘÍČKOVÁ LEA

3 / 133 / SCHIPPERKE / P/M

SATURATE THE HEART BY AHMED BOZIEV, CMKU/SIP/786/-20/19, 02.07.2019

CH: BOZIEV AHMED, MAJ: HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA

_nedela_02_fci

BEST IN GROUP FCI 2

(rozhodca/Judge: Bíroš Milan, SK)

1 / 322 / LANDSEER / P/M

ABDUL TOBI MIRACLE STAR, SPKP 410, 09.01.2018

CH: UHROVÁ IVETA, MAJ: UHROVÁ IVETA

2 / 194 / BULLMASTIFF / P/M

SAFETY OF FLATLAND XANDER CAGE, MET.BULLM.1206/20, 06.03.2020

CH: KÓZEL GYULA, MAJ: KÓZEL GYULA

3 / 368 / RUSSKIY TCHIORNY TERRIER / P/M

DANTE ČIERNY SEN, SPKP 373, 26.08.2019

CH: HELDOVÁ SOŇA, MAJ: HELDOVÁ SOŇA

_nedela_03_fci

BEST IN GROUP FCI 3

(rozhodca/Judge: Denk Csaba, HU)

1 / 514 / FOX TERRIER SMOOTH (HLADKOSRSTÝ) / P/M

AGRIA TEN SHARP, MET.SF.445/20, 18.12.2019

CH: KORÓZS ANDRÁS, MAJ: KORÓZS BÁLINT

2 / 542 / KERRY BLUE TERRIER / S/F

DINNYÉSVÁROSI WALKING ON THE MOON, MET.KBT.90/19, 14.06.2019

CH: TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN, MAJ: SZOVÉNYIOVÁ ZUZANA + TAJTINÉ BUROVINCZ KATALIN

3 / 453 / AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER / P/M

MY GOLD STANDARD PRESBURG STAFF, SPKP 3183, 11.06.2018

CH: GRÉKOVÁ PETRA, MAJ: GRÉKOVÁ PETRA

_nedela-04_fci

BEST IN GROUP FCI 4

(rozhodca/Judge: Petrakova Irina, RU)

1 / 614 / DACHSHUND KURZHAAR / S/F

COR CANIS STEFKA Z FULAROWEJ KLIKI, PKR.IV-29643 KS, 18.10.2019

CH: FULARA MICHALINA, MAJ: FULARA MICHALINA

2 / 626 / DACHSHUND LANGHAAR / P/M

ERAGON REIBERRY, CLP/J/99806, 26.10.2019

CH: REITLOVÁ VĚRA, MAJ: REITLOVÁ VĚRA

3 / 624 / DACHSHUND KURZHAAR ZWERG / S/F

PICOLLO TECKEL WILD ROSE, SPKP 6744, 08.07.2019

CH: PIKUL EKATERINA S., MAJ: TATÁR NORA

_nedela_05_fci

BEST IN GROUP FCI 5

(rozhodca/Judge: Lozić Željko, RS)

1 / 660 / AKITA / P/M

YAMAZAKURA GO WATAKY KENSHA, CMKU/AI/3916/-20/19, 28.06.2019

CH: CANO RODICIO JON, MAJ: CAGAŠOVÁ JANA

2 / 701 / DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN) / P/M

HONZÍK POM REJNA, SPKP 2078, 23.10.2020

CH: OLÁHOVÁ EDITA, MAJ: JANUŠKOVÁ IVANA

3 / 681 / BASENJI / S/F

QUEENIE EKIBONDO, CLP/BSN/1074, 28.12.2019

CH: MIKLIŠOVÁ MIROSLAVA, MAJ: TARASOVIČ DANIEL

_nedela_06_fci

BEST IN GROUP FCI 6

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav, SK)

1 / 805 / DALMATINSKI PAS / P/M

CALLISTO DI ASSONANZA, CLP/DA/7471, 27.03.2019

CH: FULÍNOVÁ LIANA, MAJ: FULÍNOVÁ LIANA

2 / 820 / PETIT BASSET GRIFFON VENDÉEN / P/M

FOX´S NIGHTMARE LITTLE BIG, RFK 6034169, 31.03.2020

CH: BURCHENKO K.V., MAJ: HOLODŇÁK BLÁHOVÁ BARBORA

3 / 832 / RHODESIAN RIDGEBACK / P/M

RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ, SPKP 2311, 13.12.2018

CH: LAKOTOVÁ LÍVIA, MAJ: FESZTY KATARINA

_nedela_07_fci

BEST IN GROUP FCI 7

(rozhodca/Judge: Jursa Jozef, SK)

1 / 882 / ENGLISH SETTER / S/F

EXPENSIVE STONE ACHÁT, MET.AS.6526/19, 06.07.2019

CH: PÁLOCSKA HENRIETT, MAJ: MELICHER JÁN

2 / 931 / SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ / P/M

DJANGO DANIBULL, SPKP 1930, 08.05.2020

CH: HREŽÍK DANIEL, MAJ: HREŽÍK DANIEL + TISOCZKY ĽUDOVÍT

3 / 912 / RÖVIDSZÖRÜ MAGYAR VIZSLA / P/M

RUFUS DANITTY, CLP/MOK/6363, 18.02.2018

CH: SVOBODOVÁ LUCIE, MAJ: SVOBODOVÁ LUCIE

_nedela_08_fci

BEST IN GROUP FCI 8

(rozhodca/Judge: Matyáš Jaroslav, SK)

1 / 966 / ENGLISH COCKER SPANIEL BLACK / S/F

DOUBLE GLOW FALEDO, CLP/AC/39488, 22.10.2019

CH: DVOŘÁKOVÁ MARTINA, MAJ: DVOŘÁKOVÁ MARTINA

2 / 953 / CAO DE AQUA PORTUGUÉS / P/M

CLAIRCREEK SPECIAL VERO, PKR.VIII-34277, 07.04.2016

CH: GOTTDENKER DONNA, MAJ: GWARDYŃSKA IZABELA

3 / 1075 / LAGOTTO ROMAGNOLO / S/F

THESTRUP´S SPECIAL WHITE ROSE, SPKP 556, 09.06.2020

CH: THESTRUP JETTE, MAJ: KADNÁROVÁ JANA

_nedela_09_fci

BEST IN GROUP FCI 9

(rozhodca/Judge: Lozić Željko, RS)

1 / 1137 / CANICHE GRAND BLANC / S/F

DIVINE DELA VICTOIRE DU CRISTAUX GLACE´S, SPKP 344, 09.09.2019

CH: PROCHOTSKÁ KATARINA, MAJ: PROCHOTSKÁ KATARÍNA + GROSSMANNOVÁ ANDREA

2 / 1288 / SHIH TZU / S/F

CAIRITHY-KIM MAGIC ANALAND, SPKP 964, 01.12.2018

CH: ĎURIŠOVÁ ZUZANA, MAJ: ĎURIŠOVÁ ZUZANA

3 / 1226 / CHINESE CRESTED DOG HAIRLESS / P/M

EVER CLEVER WINNING SMILE, SPKP 2131, 04.06.2019

CH: PAPKOUSKAJA ANASTASIA, MAJ: OLBERTOVÁ ZUZANA + LIEGL CHRISTINE

_nedela_10_fci

BEST IN GROUP FCI 10

(rozhodca/Judge: Havelka Tibor, SK)

1 / 1323 / PICCOLO LEVRIERO ITALIANO / S/F

ADINA VON SLIWOWITZ, CMKU/IT/3376/19, 26.08.2019

CH: ŠVESTKA JIŘÍ, MAJ: ŠVESTKA JIŘÍ

2 / 1341/ WHIPPET / S/F

ALIJAMO´S GALAXY CORONA, SPKP 791, 02.05.2020

CH: KOZÁNKOVÁ MONIKA, MAJ: KOZÁNKOVÁ MONIKA

3 / 1307 / DEERHOUND / S/F

ISLAY’S NINJA, CMKU/D/309/-19/18, 04.01.2018

CH: JOHANNSEN IRA & JOACHIM, MAJ: JAHELKOVÁ ŠVAMBERKOVÁ ANDREA

_nedela_bis_fci

BEST IN SHOW

(rozhodca/Judge: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA, SK)

1 / 514 / FOX TERRIER SMOOTH (HLADKOSRSTÝ) / P/M

AGRIA TEN SHARP, MET.SF.445/20, 18.12.2019

CH: KORÓZS ANDRÁS, MAJ: KORÓZS BÁLINT

2 / 1137 / CANICHE GRAND BLANC / S/F

DIVINE DELA VICTOIRE DU CRISTAUX GLACE´S, SPKP 344, 09.09.2019

CH: PROCHOTSKÁ KATARINA, MAJ: PROCHOTSKÁ KATARÍNA + GROSSMANNOVÁ ANDREA

3 / 37 / BERGER BLANC SUISSE / P/M

BB-8 WHITE ALEXIA, CMKU/ACO/4960/20, 14.02.2020

CH: TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA, MAJ: TRÁVNÍČKOVÁ MARTINA