Duodanube | Zmena triedy, storno prihlášky
19974
page-template-default,page,page-id-19974,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_push_text_top,hide_top_bar_on_mobile_header,transparent_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,hide_inital_sticky,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

Zmena triedy, storno prihlášky

1. uzávierka

18. 6. 2024

2. uzávierka

9. 7. 2024

3. uzávierka

30. 7. 2024

Štatistický prehľad prihlásených psov nájdete na stránke www.onlinedogshows.sk. Priebežne sa aktualizuje aj medzi uzávierkami.
  • Stornovať prihlášku je možné len do 30. 7. 2024.  Žiadosť zasielajte na mailovú adresu office@duodanube.sk. K žiadosti priložte kópiu preukazu o pôvode prihláseného psa. V prípade storna prihlášky alebo vrátenia poplatkov z akéhokoľvek iného dôvodu budú z poukázanej sumy výstavného poplatku odpočítané náklady spojené s vrátením poplatku a storno poplatok vo výške 10 € za každú výstavu a stornovaného jedinca.

  • Zmena triedy je možná do konca 3. uzávierky na základe písomnej žiadosti majiteľa/vystavovateľa psa. K žiadosti treba priložiť kópiu preukazu o pôvode daného jedinca. Žiadosť zasielajte na mailovú adresu office@duodanube.sk. Majiteľ si môže zmeniť triedu aj sám dovtedy, kým nie je prihláška potvrdená (uzatvorená).

Translate »